Fikret Orman’ın 1.8 milyon euroya aldığı Larin’e, bonuslar hariç 12 milyon euroluk teklif geldi-haberi

Sergen Yalçın’ın hamlesiyle sol kanada monte edilen Larin resmen patlama yaptı. Başarılı futbolcu performansının yanı sıra bonservis bedelini de katladı. dönem arasında İngiltere’ye gönderilmeyen golcünün bonservis bedeli 15 milyon avro olarak belirlendi. Hatay maçında dört gol atan Kanadalı forvet, ligdeki gol sayısını 19’a çıkardı, 21 golle krallıkta dorukta var olan Boupendza’ya rakip oldu.

FİKRET ORMAN CANLI İZLEMİŞTİ

2017-18 sezonunun dönem arasında MLS Ligi ekibi Orlando City’den tek milyon 850 bin avro bonservis bedeli karşılığında tasima edilen Kanadalı golcüyü dönemin başkanı Fikret Orman ABD’de canlı izlemişti. tasima komitesi başkanı umut Güner’in yoğun çabalarıyla Beşiktaş‘a kazandırılan Cyle Larin evvel sezonlarinda ve sonrası sene itinali oynama şansı bulamadı. Wagner Love transferi de o asama Süper Lig’e alışma döneminde bulunan Kanadalı golcünün önünü kapatan tek öğe olmuştu.

SEVILLA ÇOK ISRARCI

Önümüzdeki sezon toy tek takımın temelini atacak Sevilla Sportif Direktörü Monchi, Larin amaciyla bonuslar dış 12 milyon euroluk tek öneri hazırladı. Bu haber takriben iki gündür İspanya basınında konuşuluyor. Bunun üzerinde tek öneri gelmezse Larin çok olasılıkla Sevilla yolcusu olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.