Fenomen Alp Kılınç, kendisine tazminat davası açan Hande Erçel’e bazlama arası cips yiyerek tepki gösterdi-haberi

Hande Erçel'in güzelliğine kayıtsız kalamayan Kerem Bürsin'den övgü dolu sözler

Hande Erçel’in güzelliğine kayıtsız kalamayan Kerem Bürsin’den övgü dolu sözler

Hande Erçel, yasamsal medya hesabından geçtiğimiz sene tek resmini paylaşıp “Bazlama surat” diyen yasamsal medya fenomeni Lütfü Alp Kılınç’ı savcılığa şikayet etmişti. Asliye karar Mahkemesi’nde görülen davada karar çıkmış, mahkeme ‘hakaret’ suçunu işlediği gerekçesiyle Lütfü Alp Kılınç’a 109 vakit adli kazanç cezası vermiş ve günlüğü 20 TL’den iki bin 180 Lira ödemesine karar verilmişti.

HANDE İKİNCİ sefer DAVA AÇTI

Sabah’ta bulunan habere göre; kazanç cezasına fenomene var olan siniri dinmeyen Hande Erçel, bu sefer de Kılınç ile alakalı 15 bin liralık tazminat davası açtı. Davanın duruşması İstanbul Asliye haklar Mahkemesi’nde görüldü. Mahkeme heyeti, yasamsal medya fenomeni Lütfü Alp Kılınç’ın içsel tazminatını karşılayabileceğine değin ahenk gösteren ücret vaziyetinin araştırılmasını istedi.

BAZLAMA ARASI CİPS YİYİP GÖNDERME YAPTI

Hakkında 2. sefer dava açılan popüler ise yasamsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla oyuncuyu amaç aldı. “Bazlama surat” dediği amaciyla davalık var olan popüler bazlama arası cips yiyerek oyuncuya gönderme yaptı. 15 bin TL’lik tazminat davasına reaksiyon gösteren fenomen, “Gerçekten yeter artık. hanede yiyecek ekmek yok. Peynir alamıyorum peynirli cips alıp onu yiyorum. 15 bin lirayı ne yapacaksın? Benimle iletişim kurmaya mı çalışıyorsun? Bana mı aşıksın?” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.