Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Vitor Pereira’nın yönetime sunduğu transfer raporu ortaya çıktı-haberi

Spor Toto Süper Lig’de tertemiz sezonda şampiyonluk hesapları yapan Fenerbahçe‘de 2. Vitor Pereira çagi başladı. Sarı-lacivertlilerin tertemiz teknik patronunun idareye müspet dönmeden evvel sunduğu rapor alana çıktı.

DİREKT 11’DE OYNAYACAK 3-4 TAKVİYE İSTİYOR

Sabah’ta bulunan habere göre; Pereira tasima ile alakalı sayı olarak çok tek talepte bulunmadı. ama Portekizli, yapacakları 3-4 takviyenin dolaysiz olarak 11 oynayacak seviyede olmasına dikkat çekti.

HANGİ MEVKİLERE tasima YAPILACAK?

Pereira mevki olarak santrafor, iki kanat, sol bek ve ekstradan sağ bek de alınabileceğini idareye sunduğu raporda iletti. ortada alanda Fenerbahçe’nin Türkiye’nin açık ara en iyi ekibi olduğunun altını çizen Pereira, takımı Mesut Özil ve İrfan Can’ın liderliğinde kuracağını belirtti.

Bu bölgedeki deneyimli oyuncuları maçına göre değişimli olarak kullanacağını kaydeden Portekizli, hücum bölgesindeki çeşitliliğin artması seklinde şampiyonluğun tek numaralı favorisi olacaklarını belirtti.

AYAĞININ TOZUYLA ŞAMPİYONLUK MESAJI VERDİ

2 senelik anlaşma sağlanan 52 yaşında olan teknik patron İstanbul’a iner inmez duygularını paylaşırken, “Taraftara tek mesajınız var mı?” sorusuna, “Fantastik tek taraftar kitlesi, birlikte çalışırsak sezon nihayetinde kulübün istediği şampiyonluğu kutlayabiliriz” Cevabını vermişti.

“HAK EDİLEN BAŞARILAR İÇİN SAVAŞAÇAĞIM”

Fenerbahçe’ye tekrar döndüğü amaciyla gururlu olduğunu belirten Pereira, “Bu takim amaciyla çalışacak ve savaşacak olmaktan mutluyum. Bu takımı ve taraftarı her vakit kalbimde tuttum. Taraftarın ihtirası her vakit değişik ve özeldi. dogruluk edilen başarılar amaciyla savaşacağım” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir