Fenerbahçe’nin Pereira’yla anlaşmasının ardından Yılmaz Vural, Ali Koç’a sitem etti: Üzgün ve kırgınım-haberi

Fenerbahçe’de teknik direktörlük görevine Vitor Pereira’nın getirilmesinin derhal peşinden çarpıcı tek hakikat alana çıktı. deneyimli hoca Yılmaz Vural, Fenerbahçe yöneticilerinin kendisiyle görüştüğünü ama Ali Koç tarafından tek girişim olmadığını söyledi.

Radyospor’da yayınlanan Spor Kazanı programına katılan Yılmaz Vural’ın izahları şöyle:

“FENERBAHÇE’DE BAŞARILI OLABİLECEĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM”

“Vitor Pereira belki Portekizli oyuncuların veyahut tanıdığı oyuncuların transferi ile alakalı Fenerbahçe’ye kolaylık sağlayabilir. Fenerbahçe’de çalışması tek avantaj olabilir. Ali Koç, tek Portekiz ekolüne ahenk gösteren olarak Pereira’yı düşünmüş olabilir. Ancak; söylemeliyim ki bendeniz tek konuda çok üzüldüm ve kırıldım. dahada evvel de Fenerbahçe’nin gündemine gelen tek teknik adamım. Fenerbahçe’de başarılı olabileceğimi düşünüyorum.

“ALİ KOÇ’UN KAFASINDA BAŞKA tasarılar VARMIŞ”

Fenerbahçeli yetkililer beni aradılar. Teknik direktörlüğe nasıl baktığımı sordular. Benim yaptığım konuşmayı Ali Koç’a da söylemişler, iletmişler. Ama Ali Koç Yalnızca dinlemekle yetinmiş. Demek ki Ali Koç’un kafasında başka tasarılar varmış.

“ALİ KOÇ Yalnızca DİNLEMEKLE YETİNDİ”

Ben bu ülkeye hizmet ettim. Bana bütçe verildiğinde neler yapabileceğimi çok iyi biliyorum. bunun benzeri tek gelişme olmasına karşın somut tek teklife dönüşmedi. Bu durum beni üzüyor. Fenerbahçeli yetkililer beni aradılar ve Ali Koç’a bire tek ilettiler. Ama Ali Koç Yalnızca dinlemekle yetindi. bu konuyla alakali çok üzgün ve kırgınım”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir