Fenerbahçe’nin eski gözdesi Eran Zahavi’nin eşi ve çocukları rehin alındı-haberi

KARGOCU KILIĞINDA GİRDİLER

Eran Zahavi, takımıyla birlikte Willem II mücadelesi amaciyla Tilburg şehrine gittiği sırada karısı Shay ile birlikte 8 yaşında olan erkek çocuğu ve 5 yaşında olan ikizleri evdeydi. Haberlere göre; Zahavi’nin evini soymak istek eden iki soyguncu, kargo personeli benzeri giyindi. Shay Zahavi, kargo elemanları zannedip kapıyı açtığında soyguncular silahlarını çıkardı.

DEĞERLİ EŞYALARI ALDILAR

Evde yaşanan arbede esnasında Shay, Eran Zahavi’yi arayarak hanede hırsızların olduğunu iletti. ama soyguncular sonrasında telefonu alarak kapattı. Zahavi’nin karısını ve çocuklarını bağlayıp ağızlarını bantla kapatan soyguncular, Hanedeki kıymetli eşyaları soymaya başladılar.

HELİKOPTERLE ARAMA

Eran Zahavi de kaygıya kapılarak polisi aradı. Polisleri, Kisa tek vakit zarfinda Haneye vardıklarında soyguncuların kaçtığını ayrım etti. Bunun üstüne evin çevreninde helikopterle arama yapmasına karşın soyguncuların izine rastlayamadı.

“SOYGUN YAŞANDI”

Eran Zahavi’nin menajeri Ronen Katsav, “Eran Zahavi, takımdan ayrıldı ve karısı ile çocuklarının yaşadığı Haneye devinim etti. Silahlı tek soygun yaşandı. dahada çok teferruatı zabita soruşturmasından ardindan vereceğiz.” izahını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.