Fenerbahçe’de Sinan Gümüş ve Tisserand göz doldurdu! Artık satış listesinde değiller-haberi

Fenerbahçe sezon öncesi kampının Topuk Yaylası etabını tamamladı. 12 hergün çalışmanın derhal peşinden Romanya 2. Ligi ekibi Csikszereda ile hazırlık mücadelesi yapan sarı-lacivertlilerde Sinan Gümüş ve Tisserand performansıyla göz doldurdu.

TISSERAND HATASIZ OYNADI

Hürriyet’in haberine göre; evvelki vakit oynanan karşılaşmada, özellikle evvel yarıdaki etkin devinim eden oyunu ve şutlarıyla Sinan Gümüş ‘gönderilecekler’ listesinden ismini hatri sayilir büyüklükte ölçüde sildirirken, 2. dönem defansın sağında oynayan Tisserand da hatasız oyunuyla birlikte takımda kalma olasiligini güçlendirdi. Tisserand’ın en hatri sayilir büyüklükte kozu, savunmanın her tarafında oynayabilmesi.

SAMATTA YİNE BEKLENENİN ÇOK ALTINDA KALDI

Novak, Lemos, Zajc ve Samatta bekleneni veremeyen isimler arasında yer alırken, Pereira’nın tertemiz transferlerden Caulker ve Serdar Dursun hakkındaki kararı 1-2 mücadele dahada izledikten ardindan vereceği öğrenildi. Avrupa kulüplerinden gelen ahenk gösteren tekliflere “Evet” denilmezse Szalai’nin yanında Serdar Aziz’in mi yoksa Caulker’ın mı takim formasi giyeceği de vakit içinde netleşecek. Aynı şekilde mutlu Özil, Pelkas, İrfan Can, ozan Tufan, Mert Hakan, Gustavo, Sosa’nın bulunduğu varlıklı ortada alan amaciyla de Pereira’nın karar vermesi tek hayli güç olacak gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.