Fenerbahçe teknik direktör kararını verdi! Joachim Löw ile görüşmeler başlıyor-haberi

Fenerbahçe tertemiz sezon amaciyla hoca kararını verdi. reis Ali Koç ve teknik sorumlu buyruğa Belözoğlu takımın başına tertemiz sezonda Joachim Löw’ü getirmek istiyor. Belözoğlu’nun yardımcılığına, uzunca yıllar Almanya‘da çalışmış Erdinç Sözer’in getirilmesi de bu iddiaları güçlendiriyor.

KOÇ VE BELÖZOĞLU’NUN AKLINDAKİ İLK TEKNİK DİREKTÖR LÖW

Uzun müddettir takımda Alman ekolünü uygulamaya sokmak istek eden reis Ali Koç, mutlu Özil’in transferi sonrası tek de Sözer’i teknik ekibin dahil kismina sokarak, bu manada 2. adımını attı. Almanya’da Bruno Labbadia’nın yardımcılığını yapan Sözer’in, istikbal sezon da yardımcılık görevini üstlenmesi beklenirken, teknik direktörlük koltuğuna da tek Alman’ın geçmesi planlanıyor. İşte bu doğrultuda en iyi ismi getirmek istek eden Koç ve Belözoğlu’nun aklındaki evvel hoca, tabiki Alman ulusal Takımı’nın teknik patronu Joachim Löw.

FENERBAHÇE GİRİŞİMLERE BAŞLIYOR

Panzerler’le hatri sayilir büyüklükte başarılar yakalayan ve avro 2020 sonrasında görevinden ayrılma kararı alan Löw’ün, tekrar Sarı-Lacivertli renklerle buluşması amaciyla İhtiyaç duyulan hamlelerin yakın vakitte yapılması bekleniyor.

FENERBAHÇE VE ADANASPOR’U ÇALIŞTIRDI

1998-99 sezonlarinda Kanarya’nın başında var olan 61 yaşında olan deneyimli çalıştırıcı, Türkiye’de Ayrı olarak Adanaspor’u çalıştırdı. Artık takim takımı çalıştırmaya sıcak bakanimiz Löw’ü, Avrupa’dan da başka kulüplerin istediği konuşulurken, Fenerbahçe yönetiminin ise onu tekrar kulübe kazandırmak yerine bütün imkanları kullanacağı gelen haberler arasında yer alıyor.

(FANATİK)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir