Fenerbahçe, Okay Yokuşlu transferini bitirmek için harekete geçiyor-haberi

Yeni sezonda salt şampiyonluk hedef alan Fenerbahçe‘de tasima çalışmaları tam gaz ayni ritimde devam ediyor. Sarı-lacivertlilerde ortada alan amaciyla evvel amaç Celta Vigo’da takim formasi giyen Okay Yokuşlu.

YÖNETİM HAZIRLIKLARA BAŞLADI

Fanatik’in haberine göre; ortada alan transferi Fenerbahçe’nin öncelikleri arasında değildi ama ozan Tufan ve İrfan Can Kahveci’ye Avrupa’dan taliplerin çıkması, Sosa’nın ise ayrılma ihtimalinin bulunması hasebiyle yönetim şimdiden hazırlıklara başladı. İlk aday olarak da Okay Yokuşlu belirlendi.

EURO 2020’NİN BİTMESİ BEKLENİYOR

27 yaşında olan futbolcu amaciyla Sarı-Lacivertliler şimdilik beklemede. Yönetim, şu anda ulusal Takım ile avro 2020’de ter döken yıldız futbolcunun ilgisinin dağılmaması yerine kendisiyle görüşmek amaciyla turnuva sonrasını bekliyor.

PAZARLIK dört MİLYON avro İLE AÇILACAK

Fenerbahçe, isimi Galatasaray ile de anılan Okay amaciyla takimi Celta Vigo ile görüşmelere ise kısa müddette başlamayı hedefliyor. eğer ozan veyahut İrfan satılırsa buradan istikbal paranın tek bölümü ile başarılı oyuncunun bonservisinin alınması muhtemel. Sarı-Lacivertlilerin pazarlık masasına dört milyon euroluk teklifle oturması bekleniyor. Yabancı futbolcu kuralındaki değişiklik, Okay’ın yıllardır Avrupa tecrübesinin olması ve kalitesi; yıldız futbolcunun tek numaralı amaç olmasını sağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir