Fenerbahçe iki oyuncusundan 40 milyon euro kazanacak, bir de 8 milyon euroluk piyango çıktı!-haberi

Gençlerbirliği galibiyetiyle tekrar şampiyonluk iddiasını sürdüren Fenerbahçe, yatırım yaptığı oyunculara gelen tekliflerle geleceğe dahada umutlu bakmaya başladı. Ukrayna ekibi Zorha Luhansk’ta bu sezon küllerinden doğan İranlı kanat forvet Allahyar, Ukrayna’nın kuvvetli ve varlıklı ekibi Shakhtar’dan 8 milyon euroluk öneri getirdi. Sarı-Lacivertliler’de geçen sezon ve bu sezon da kadroda yer alamayan Allahyar amaciyla gelen bu teklifin onay edileceği bildirildi. Allahyar’dan piyango bulan Fenerbahçe, asıl geliri ozan ve Szalai’den bekliyor.

DEVRE içinde GELDİ

Macar ulusal Takımı’nda gösterdiği performansla dikkatleri üstüne çeken 23 yaşında olan stoper Szalai, dönem arasında Limassol’dan iki milyon avro bonservis bedeliyle tasima edildi. Kısa müddette takımın en mühim oyuncuları arasına giren toy futbolcunun satılmasına sıcak bakılmıyor ama 25 milyon avro ve üzerinde tek öneri gelmesi seklinde gitmesine razı olacak. Szalai amaciyla İngiltere Premier Lig’den radarda var olan ekipler var.

YERİNE İRFAN CAN ALINDI

26 yaşına gelen Ozan Tufan‘la yolların ayrılmasına kati gözüyle bakılıyor. tekrar dönem arasında Başakşehir’den tasima edilen İrfan Can Kahveci, bu yüzden alındı. ozan Tufan da yaşı ilerlemeden kariyerini İngiltere Premier Ligi’nde sürdürmek istiyor. C.Palace, Arsenal, Liverpool, ozan amaciyla konuşulan ekipler. hür kalma maddesi 20 milyon euroyu bahsi geçen bu kuvvetli takımların tediye olasiligi de hayli fazla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.