Fenerbahçe, Dorukhan Toköz ve Edin Visca transferinde mutlu sona ulaştı-haberi

Seçim sürecinde var olan Fenerbahçe‘de tek sonraki kadroya katılacak evvel isimler şekillendi. reis Ali Koç, adaylığını koyup koymayacağıyla alakalı izahını bu erken yapacak, ama Başkan’ın akıbetine karar vermeden evvel Fenerbahçe’ye iki oyuncu kazandırdı.

“O BİZİM KALBİMİZDE”

Sarı-Lacivertliler, Dorukhan ile sezon ayni ritimde devam ederken anlaşmaya varmıştı. Fenerbahçe ve Dorukhan’ın bağlılık mukavelesinin dört senelik olduğu belirtildi. Beşiktaş Asbaşkanı buyruğa Kocadağ da Dorukhan’la alakalı Bir hayli umut dolu sözler kullanmamıştı. Kocadağ, “Biz nihayet tek sefer dahada öneri yapacağız. Bize hatri sayilir büyüklükte katkıları oldu, nereye giderse gitsin, nerede oynamak isterse istesin o bizim kalbimizde olacak” ifadesiyle, tek bakıma Dorukhan’ın Fenerbahçe’ye gideceğinin sinyalini vermişti.

VISCA GELMEK İÇİN ÇOK İSTEKLİ

Edin Visca 10 senelik Başakşehir kariyerini artık noktalamak istiyor. Futbolcunun uzunca müddettir de gönlünün Fenerbahçe’den yana olduğu kulislerde konuşuluyor. Başakşehir Kulübü, şampiyonlukta hatri sayilir büyüklükte hissesi var olan ve uzunca yıllar takımı sırtlayan Boşnak futbolcusuna kolaylık gösterecek. Çok uygun tek bonservis bedeline Fenerbahçe ile anlaşma tamamlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.