Fenerbahçe Beko’nun yeni Başantrenörü Dimitris Itoudis İstanbul’a geldi-haberi

ING Basketbol Süper Ligi’nde şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe Beko’nun Başantrenörlük görevi için 3 yıllık anlaşma sağladığı Dimitris Itoudis, İstanbul’a geldi.

Tecrübeli çalıştırıcıyı İstanbul Havalimanı’nda Sarı-Lacivertli kulübün yetkilileri karşıladı. İstanbul’a gelişinin ardından Fenerbahçe TV’ye röportaj veren Itoudis, beklentilerin ve sorumlulukların farkında olduğunu dile getirdi.

 Dimitris Itoudis’in açıklamaları şu şekilde:

“Buraya gelirken beklentilerin ve sorumluluklarımın farkındayım. Şu anda yapmak istediğimiz ilk iş, mümkün olan en iyi kadroyu ve takım ortamını yaratarak camiamızı ve taraftarlarımızı mutlu etmek olacak. Özellikle Fenerbahçe taraftarlarına büyük bir teşekkür göndermek istiyorum. Binlerce mesaj aldım. Hepsine cevap olarak “teşekkürler” diyorum. Yapmamız gereken çok iş var. Ben hiçbir zaman büyük laflar etmenin hayranı olmadım ama taraftarlarımızı anlıyorum, onların büyük beklentileri var. Bilmelerini isterim ki onların beklentileri, yürekleri ve istekleri; bizim için göreve dönüşecek. Onların bu isteğini karşılayabilmek için bizi daha çok çalışmaya itecek. Onların harika bir atmosfer yaratarak bizi desteklemelerini bekliyorum. Taraftarlarımızı, Başkanımız Ali Koç’u ve organizasyon içerisinde bu takımı ait olduğu yerlere tekrar taşıma yolunda en iyi takımı kurmak için büyük fedakarlıklar yapan herkesi gururlandırmak için üzerimize düşen her şeyi yapacağız.”

Dimitris Itoudis, 21 Haziran Salı günü Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda düzenlenecek basın toplantısında medya mensuplarıyla buluşacak. Basın toplantısı saat 13.00’da başlayacak.

İlgili Haberler
Son dakika! Ozan Tufan, Hull City ile anlaşma sağladı

  • Fenerbahçe Beko

Kaynak :fanatik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.