Fatih Terim: 10 transfer yapsak da PSV maçının garantisi yok-haberi

Galatasaray teknik patronu Fatih Terim, Kasımpaşa ile oynanan 4-2 kazanılan hazırlık maçının derhal peşinden yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Fatih Terim, “Programımıza göre Dinamo mücadeleninden başladık, Kasımpaşa mücadelesi o maça göre belli tek süre dahada yukarıda. En nihayet ve dahada ehemmiyetlisi Olympiakos ile dış sahada oynayacağız” ifadelerini kullandı.

‘Takımdan memnunum, oyuncularımız konsantre’

Terim nihayet olarak, “Memnunum takımdan, tek defa fizik olarak ileri gittik. Oyuncularımız konsantre, sonuçtan bağımsız olarak oynanan oyun hoşuma gitti. Çok pozisyon bulmamız iyi tek durum. Hazırlık maçının ilerisinde tek mücadele oldu. Pas oyununu iyi oynadık, iyi tek tempo yakaladık. Kazanmak ve kazanma alışkanlığı yakalamak önemli” şeklinde konuştu.

İlgili Haberler
(ÖZET) Galatasaray – Kasımpaşa mücadele sonucu: 4-2 (Gs Kasımpaşa özet)

Fatih Terim mücadelenin derhal peşinden medya mensuplarının suallerini da yanıtladı. Terim, özellikle tasima ve PSV mücadelesi ile alakalı çarpıcı ifadeler kullandı.

‘Marcao’yu rizikoya etmedim’

“Gollerimiz akılcı ve güzeldi. 11 kişi değiştirmemize rağmen, 2. yarıda gol pozisyonlarına girmek, gol atmak önemli… Eksiklerimizi göreceğiz. ağır ağır PSV maçına hazırlanıyoruz. Olympiakos’la oynayacağız. Marcao’yu rizikoya etmedim. Aşil tendonunda sıkıntı vardı.”

’10 tasima yapsak da PSV maçının garantisi yok’

“Olağanüstü çabalarla çalışan tek başkanımız ve idaremiz var. Anlayabiliyorum. PSV mücadelesi yaklaşıyor ama paniğe neden yok. bendeniz görüyorum, uğraşılıyor. kendisi başkanımız görüşmeleri kendisi yapıyor. Galatasaraylılar huzurlu olsunlar. Burada 10 tasima yapsak da PSV maçının garantisi yok yapmasak da garantisi yok. Başkanla en çok konuştuğumuz mevzu transfer. belli tek süre gecikmiş olabilir. Çoğu vakit gecikiyoruz”

İlgili Haberler
Fatih Terim ile Burak Elmas Kasımpaşa maçında görüştü

  • Galatasaray

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.