Fatih İbradı kimdir, hangi takımlarda çalıştı? Fatih İbradı, Galatasaray'a geri döndü!-haberi

Galatasaray ‘da nihayet dakika gelişmesi… Galatasaray, Futbol İdari ve Sportif Koordinatörlük görevine Fatih İbradı’nın getirildiğini duyurdu. Sarı Kırmızılı ekipten yapılan açıklamada; ”Kulübümüzde 1993 yılından bu yana üç dönem, 20 sezon hizmet etmiş var olan Fatih Ibradi, Futbol İdari ve Sportif Koordinatörü olarak göreve başlamıştır.” denildi.

Fatih İbradı kimdir, hangi takımlarda çalıştı?

Fatih İbradı, 1993-1994 sezonlarinda Galatasaray Futbol Akademisi’nde antrenör olarak göreve başladı. Futbol Akademisi Direktörlüğü dahil 17 senesi Futbol Akademisi ve üç senesi şuurlu futbol şubesi olmak üzere 20 seneye yakın üç asama Galatasaray Spor Kulübü’nde görev aldı. 1996 yılından bu yana Fatih Terim’in ekibinde çalışmaya başladı.

2009-2011 yılları arasında ülkemiz Futbol Federasyonu’nda Gençlik Geliştirme Müdürü görevinde ve 2013-2017 yılları arasında tekrar ülkemiz Futbol Federasyonu’nda ülkemiz Futbol Direktörü Fatih Terim’in yardımcısı olarak antrenör eğitimi, antrenör lisans kursları, futbol gelişim ligleri, kadın futbolu, bebek futbolu, futsal ve plaj futbolu organizasyonlarından sorumlu Futbol Gelişim Direktörlüğü (FGD) Koordinatörü unvanıyla iki asama görev aldı.

2019-2020 sezonlarinda Gaziantep Futbol Kulübü’nde Sportif Direktör unvanı ile görev alan Fatih İbradı, nihayet olarak iki senedir Kazakistan’da futbol, spor ve sağlık ile alakalı proje süreçleri yönetti.

Fatih İbradı, Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi beden Eğitimi ve Spor çok Okulu’nda tamamladı. (Futbol İhtisas) ortada seviyede İngilizce bilmekte ve Rusça eğitimi ayni ritimde devam etmektedir.

  • Gaziantep FK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.