Fatih Altaylı’dan canlı yayında Rıdvan Dilmen sözleri: Fenerbahçe’de görev alacak-haberi

Fatih Altaylı, Bloomberg HT’de yayınlanan Spor Saati programında Rıdvan Dilmen ile alakalı iddiaları anlattı. Altaylı, Dilmen’in Fenerbahçe‘de görev alacağı ve bu görev amaciyla Bir takım taleplerinin bulunduğunu argüman etti.

İşte Fatih Altaylı’nın açıklamaları;

Rıdvan Dilmen neden istifa etti? buyruğa Belözoğlu neden istifa etmeye kalkıştı? Fenerbahçe’de Niçin olaylar çıktı? Ali Koç, durduk yerde ‘Futbolda Daha FETÖ’ var dedi, bu başka tek şey. bunun benzeri tek acayip şeyler oluyor.

“BAŞKAN BİRAZ Suskun KALMALI”

Fenerbahçe’deki sıkıntılardan tek tanesi başkanın gereksiz konuşma durumu. benim düsünceme göre Ali Koç bugünlerde belli tek süre Suskun kalmalı. Çünkü, Zati federasyon ve hakemler söylenmesi gerekenden fazlasını söyledi. Baktığınız vakit bu federasyonun Fenerbahçe aleyhtarı tek federasyon olduğunu dile getirmek oldukça güç.

“OYUNCULAR mesuliyet ALMAZ”

Fenerbahçe’de takım dışı huzursuzluklar ve güçlerin belli tek süre kenara çekilip durması lazım. Takım onuncu hafta iyi oynamaya başlamış. tek seviye oturtmaya çalışıyor Erol Bulut ve arkadaşları. Konsantrasyonu bozmayın. Siz devamlı hakemleri suçlarsanız oyuncular sorumluluğu üstlenmezler. ardindan oyuncu diyor ki, ‘Ben kaybetmedim ki, ortada hakem sebebinden federasyon sebebinden gitmiş puan’ benim düsünceme göre tek kenara çekilip dursunlar, öneri benimki, yoksa koskoca adamlar.

“SON vakitlerde TARTIŞMALI”

Rıdvan nihayet vakitlerde çok tartışmalı tek isim. tek grup spor yazarı ile alakalı enteresan söylemler alana attı. Bunların hatri sayilir büyüklükte bölümünün epeyi tek vakit konuşulduğunu da biliyoruz. Onlar Rıdvan’a dava açtılar. Rıdvan’ın siyasetle ilişkileri ortada. dahada ardindan Rıdvan’ın suçladığı isimlerden bazıları ile alakalı insan kaçakçılığıyla alakalı Cumhurbaşkanlığı, Basketbol Federasyonu düzeyinde hatali duyurularında bulunuldu.

“FENERBAHÇE İLE İLGİLİ DEVREYE GİRDİ”

Rıdvan’ın Fenerbahçe ile alakalı tek takım meseleler amaciyla devreye girmesi sonrasında özellikle Galatasaray’ın çok bağırmasıyla birlikte tek takım başka gelişmeler oldu.

“FENERBAHÇE’DE GÖREV ALACAĞI İDDİA EDİLİYOR”

Çok dedikodu var. Rıdvan’ın Fenerbahçe’de görev alacağı, Zati NTV’de Parasal içsel geçmişteki pozisyonunun olmadığı, o nedenle de Zati ayrılmak istediği, Rıdvan’ın Fenerbahçe’de konuşlandırılmak amaciyla tek takım istek ve isteklerin olduğu, bunun da Emre’de rahatsızlık yarattığı… Bunların hepsi iddia, bilmiyoruz ama bütün bunlar konuşuluyor.

Bunlar tek takım için, camia amaciyla iyi şeyler değil. Bunlar konuşulmamalı şu anda. Konuşulursa mesele çıkar.

“İKİSİ BİR ARADA ZOR!”

Rıdvan Dilmen ile buyruğa Belözoğlu’nun aynı çatı altında birlikte çalışması bana güç geliyor, bilmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.