F.Bahçe’nin yeni transferi Caulker’dan Şampiyonlar Ligi sözleri! Akıllara hemen Stoch ve Krasic geldi-haberi

Steven Caulker, medya toplantısında çok içten izahlar yaptı. hatri sayilir büyüklükte amaçlari var olan İngiliz stoperin sözleri Fenerbahçe‘ye talihsizlik getirdiği inanılan Stoch ve Krasic’in medya toplantılarını hatırlattı. Stoch ve Krasic, “Fenerbahçe’ye Şampiyonlar Ligi amaciyla geldim” dedikten ardindan Kanarya’nın Devler Ligi hasreti başlamıştı.

İşte Caulker’ın açıklamalarından satır başları:

“HOCAMIZ ÇOK DİSİPLİNLİ”

“Fenerbahçe’de olduğum amaciyla mutluyum. İlk haftam iyi geçiyor. Vitor Pereira ile iyi vakit geçiriyoruz. tertipli ve iyi çalışmamız istek eden tek hoca. tertemiz sezonu ve maçları coskuyla bekliyorum.

“ŞAMPİYONLUK HASRETİNİ BİTİRECEĞİZ”

Fenerbahçe seçimim basit oldu. Türkiye’den ve Avrupa’dan teklifler vardı. ama başkanımız ile görüşmede kararım netleşti. Buradayım çünkü iyi tek takım var. Bu sene şampiyonluk hasretine nihayet vereceğiz.

“LİDERLİK ÖZELLİĞİMİ GÖSTERMEK İSTİYORUM”

Kariyerimin güç vaktinde Alanyaspor bana fırsat verdi. Onlar Her vakit kalbimde olacak. Fenerbahçe’de liderlik özelliğimi göstermek istiyorum. Takıma yardım etmek ve başarılara erişmek istiyorum.

“HOCA NE İSTERSE OYNARIZ”

Hangi formasyonda oynadığımız mesele değil. Hoca ne isterse oynarız. Liverpool’da dahada önde oynadığım zamanlar da oldu. Benim tek istediğim Fenerbahçe’de başarılı olmak. Hocanın kararlarına saygı duyacağız.

“HERKESLE BAŞA ÇIKARIM!”

İngiltere’de oynadım ve tecrübeliyim. Rakipler de güçleniyor ama karşımda nasıl tek rakip oyuncu olursa olsun, başa çıkarım. Benim amaciyla mesele yok.

“TÜRKÇE’Yİ KONUŞACAĞIM”

Türkçe biliyorum. Aslında konuşurken hatali uygulamak istemiyorum, bu sebeple İngilizce konuşuyorum. Sizin iyi Türkçe’yi konuşacağım.

“SZALAI HAYRANIYIM”

Attila Szalai’nin hayranıyım. geçen sene izledim, EURO2020’de takip ettim. İyi tek geleceği olacak. İngiltere ile de irtibatlı durumlarını duydum ama iyi ki Fenerbahçe’de. Umarım birlikte oynarız. mükemmel kuvvetli tek defansımız olur. Fenerbahçe’nin kazanacağı kupalara muavin oluruz.

“ALKOL VE KUMARIM VARDI, BIRAKTIM”

Alkol ve kumar bağımlılığım vardı. Bu durum beni etkiledi. Futbol dışında kaldım. Dipten art gelmek ve tekrar başlamak durumundaydım. Sonrasında bu bağımlılığımı aştım ve dahada çok futbola odaklandım. Bunun amaciyla çok çalıştım. Alanyaspor’a fırsat verdikleri amaciyla tekrar teşekkür ederim.

“ŞAMPİYONLAR LİGİ’Nİ İSTİYORUM”

Azimli tek oyuncuyum. Avrupa Ligi’nde Şampiyonlar Ligi’nde oynamak istiyordum. Türkiye’de hatri sayilir büyüklükte tek takımda oynamak istiyordum. hedeflerimi gerçekleştirdim. Fenerbahçe’de Süper Lig’i kazanmak ve Şampiyonlar Ligi’nde oynamak istiyorum.

“BAŞKA TAKIMLARIN DA İLGİSİ VARDI”

Fenerbahçe’nin ve başka takımların geçen sene bana alakası vardı. ama olmadı. Bu sene kendimi dahada iyi hissediyorum. Çağdaş Hoca ile kendimi dahada da geliştirdim. Fenerbahçe’de iyi tek takım var. ama nihayet maçlarda, Sivasspor maçında istediklerini yapamadı.

“FENERBAHÇE EN İYİ TARİHE SAHİP”

Burada olduğum amaciyla mutluyum. Her takimi inceledim, Fenerbahçe en iyi tarihe sahip. Ve tertemiz tarih yazabilmek amaciyla çok potansiyelli olduğu amaciyla buradayım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir