Evlendiğinden beri şiddet görüyordu, bugün cani kocası tarafından öldürüldü-haberi

Fadime Koca (45) kendisine evlendiğinden bu yana şiddet uyguladığını öne sürdüğü kocası Fahri Koca’dan (48) boşanmak amaciyla müracaat yaptı.

Üç bebek annesi kadın bu sırada haneden de ayrılarak çocuklarıyla başka tek Haneye taşındı. Kocası bu müddette kendisini devamlı ölümle tehdit ettiği amaciyla taşındığı hanesi de herkesten gizledi.

KIZININ GÖZÜ ÖNÜNDE ÖLDÜRDÜ

Bugün saat 15.00 sıralarında da kızı Nilüfer Koca ile birlikte bakkala gidip evine dönerken kocası yolunu kesti. Fahri Koca tek vakit konuştuğu eşinin kafasına pompalı tüfekle kızının gözü önünde ateş edip olay yerinden kaçtı.

Durumu gören vatandaşlar derhal sağlık ve zabita ekiplerine havadis verdi. olay adina gelen sağlık ekipleri kadının hayatını kaybettiğini belirledi. zabita ise kaçan kocayı bulmak amaciyla çalışma başlattı.

ÇOCUKLARININ AĞITLARI YÜREK YAKTI

Bu sırada kadını şuurlu çavuş erkek çocuğu Resul ile kızı Nilüfer Koca’nın ağıtları kalp yaktı. toy kadının cenazesi yapılan evvel incelemenin derhal peşinden otopsi amaciyla adli tıp müessesesi morguna kaldırıldı. (İHA)

Eşini sokakta öldüren zanlı, 55 saatlik kamera kaydının incelemesiyle yakalandı İlginizi Çekebilir Eşini sokakta öldüren zanlı, 55 saatlik kamera kaydının incelemesiyle yakalandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir