Milli takımda Kenan Koçak dokunuşları-haberi

A Milli Futbol takımı, Dünya Kupası finallerine katılmanın eşiğine geldi. Karadağ maçını kazandığı takdirde Hollanda – Norveç maçı skorunun hiç bir önemi kalmayacak. Takımda çok iyi bir atmosfer var ve konsantrasyon en üst seviyede. Özellikle Letonya deplasmanında kazanılan maçtan bu yana teknik heyetinden futbolcusuna, malzemecisinden yönetime kadar herkes birbirine inanıyor ve sağlam bağlar kuruldu. Bu atmosferin yakalanmasında en büyük katkılardan biri de Kenan Koçak’a ait.

Milli Takım Dünya Kupası'na nasıl gider? Türkiye kaçıncı sırada? Dünya Kupası elemeleri G Grubu puan durumu ve kalan maçlar-haberi

2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu’nda yer alan A Milli Takımımız, 9. maçında Cebelitarık’ı konuk ediyor. Hollanda’nın yüksek ihtimalle zirveyi kimseye bırakmayacağını hesaba katarsak, Ay-Yıldızlılar’ın şu anki en önemli hedefi, grubunu ikinci sırada bitirerek Dünya Kupası yolunda Play-Off’a kalmak olacak. Cebelitarık’ı farklı mağlup edip Norveç’in Letonya karşısında puan kaybı yaşamasını bekleyeceğiz. Futbolseverler, G Grubu’ndaki puan durumunu ve son tabloyu araştırıyor. Milli Takım Dünya Kupası’na nasıl gider? Türkiye kaçıncı sırada? sorularının yanıtları ve detaylar haberimizde.

Abdülkadir Ömür'den Şenol Güneş açıklaması-haberi

EURO 2020 kadrosunda bulunan ancak maç kadrosunda yer almadığı için Şenol Güneş’e “Beni niye çağırdın hocam?” diyerek tepki gösterdiği iddia edilen Abdülkadir Ömür, konuya açıklık getirdi. Ömür konuyla ilgili, “Bazı basın organlarında yer alan, Şenol hocamla ilgili söylediğim iddia edilen sözler tamamen asılsızdır. Şenol hoca bana güvenmiş ve milli takımın Avrupa Şampiyonası kadrosuna almıştır. Bu benim için büyük bir onurdur” ifadelerini kullandı.