Luis Campos kimdir, nereli? Luis Campos kaç yaşında ve hangi takımlarda çalıştı?-haberi

Yeni bir oluşuma giren Galatasaray’da son dakika gelişmesi… Fatih Terim’in ayrılığı sonrası takımı Domenec Torrent’e emanet eden ve Sportif Direktör için çalışmalara başlayan Galatasaray Yönetimi, transfer sihirbazı olarak bilinen Luis Campos’la görüşmelere başladı. Sarı Kırmızılılar, Keşfettiği ucuza aldığı futbolcuları parlatıp astronomik fiyatlara satmasıyla ünlü olan Luis Campos’un Türkiye’ye gelmesinin ardından Galatasaraylı taraftarlar, google aramalarına başladı: Luis Campos kimdir, nereli? Luis Campos kaç yaşında ve hangi takımlarda çalıştı? Yaptırdığı transferlerle birçok yıldızın önünü açan, takımlarına para kazandıran Luis Campos’un kariyeri ve detaylar haberimizde.

Domenec Torrent kimdir, hangi takımları çalıştırdı? Domenec Torrent kaç yaşında ve nereli?-haberi

Fatih Terim ile yolların ayrılması sonrası Galatasaray Başkanı Burak Elmas’ın takımın başına Domenec Torrent’i getirmek istediği Sarı Kırmızılı ekibe yakın kaynaklar tarafından gelen haberler arasında. Galatasaray cephesi, İspanyol futbol adamıyla görüşürken Sarı Kırmızılı ekip taraftarları, tecrübeli ismin kariyerini araştırmaya başladı. Peki, Domenec Torrent kimdir, nereli? Domenec Torrent kaç yaşında, hangi takımları çalıştırdı? Barcelona, Bayern Münih ve Manchester City’de Pep Guardiola’nın yardımcısı olan, son olarak New York City ve Flamengo’da teknik direktörlük yapan Torrent’in kariyeri ile ilgili detaylar haberimizde.

Fatih İbradı kimdir, hangi takımlarda çalıştı? Fatih İbradı, Galatasaray'a geri döndü!-haberi

Galatasaray, Futbol İdari ve Sportif Koordinatörlük görevine Fatih İbradı’nın getirildiğini açıkladı. Daha önce Galatasaray’da ve Milli Takım’da Fatih Terim ile çalışan Ibradi, 2019-2020 sezonunda Gaziantep FK’da görev almıştı. Son 2 yıldır da Kazakistan’da futbol, spor ve sağlık ile ilgili proje süreçleri yöneten Fatih Ibradi’nin kariyeri, bu son dakika gelişmesinin ardından merak konusu oldu. Fatih İbradı kimdir? sorusunun yanıtı ve detaylar haberimizde.