Antalyaspor – Sivasspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? (Muhtemel 11'ler)-haberi

Antalyaspor, Süper Lig’in 28. haftasında Sivasspor’u konuk edecek. 5 maçtır kaybetmeyen Akdeniz ekibi, 3 puanı kapıp çıkışını sürdürmeyi ve ateş hattından uzaklaşmayı amaçlıyor. 2 maçtır kazanamayan Yiğidolar ise kötü gidişata son vermek için sahaya çıkacak. Antalyaspor – Sivasspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? sorularının yanıtları, muhtemel 11’ler ve 90 dakika öncesi detaylar haberimizde.

Antalyaspor – Fatih Karagümrük maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? (Muhtemel 11'ler)-haberi

Antalyaspor, Süper Lig’in 25. haftasında Fatih Karagümrük’ü ağırlayacak. Akdeniz ekibi, 8 maçlık galibiyet hasretine evinde son vermeye çalışacak. Kötü gidişata Malatya karşısında son veren Karagümrük ise zorlu deplasmanda 2’de 2 peşinde olacak. Antalyaspor – Fatih Karagümrük maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? sorularının yanıtları, muhtemel 11’ler ve 90 dakika öncesi detaylar haberimizde.

CANLI | Antalyaspor – Kasımpaşa-haberi

Antalyaspor, Süper Lig’in 18. haftasında Kasımpaşa’yı ağırlıyor. Akdeniz ekibi, Konyaspor mağlubiyetini iç sahada telafi etmeye çalışıyor. 6 maçtır kazanamayan İstanbul temsilcisi ise kötü gidişata zorlu deplasmanda son vermeyi amaçlıyor. Antalyaspor – Kasımpaşa maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? sorularının yanıtları, 11’ler ve 90 dakika boyunca detaylar haberimizde. Mücadelenin ilk yarısı 1-0 ev sahibi Antalyaspor’un üstünlüğü ile geçildi.