Esra Erol’da, terk edilen kocadan bomba iddia: Karım internetten tanıştığı kadınla kaçtı-haberi

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol‘da programına katılan Ferdi Şimşek, anlattıklarıyla herkesi hayrete düşürdü. Mersin’den gelen Ferdi Şimşek, 16 Nisan’da Cansen Şimşek’in hanesi terk ettiğini dile getirerek Esra Erol ve ekibinden yardım istedi. Cansen Şimşek ile 14 senedir evli olduğunu ve 13 ile 8 yaşında iki çocukları olduğunu belirten Ferdi Şimşek, eşiyle severek ve kaçarak evlendikleri söyledi.

”KARIMI İNTERNETTE TANIŞTIĞI BİR anne adayi KANDIRDI”

Ancak Ferdi Şimşek, 16 Nisan’da eşi Cansen Şimşek’in hanesi terk ettiğini dile getirerek, “Eşimi çok seviyorum, art dönmesini istiyorum. Eşim, webten tanıştığı Serpil Arıkan isminde tek kadın tarafından kandırıldı” dedi.

”HASTANEYE GİDİYORUM DİYE ÇIKTI BİR dahada DÖNMEDİ”

16 Nisan’da haneden hastaneye gidiyorum diye çıkan Cansen Şimşek’in tek dahada art dönmediğini belirten Ferdi Şimşek, “Akşam ‘Beni ablama götür, yarın doktora gideceğim” dedi. bendeniz de ablasına bıraktım. sonrası vakit aradım saat 12 gibi. 10-15 defa aradım açmadı. Saat üç benzeri ileti attı ve ‘Bir dahada o Haneye dönmeyeceğim, boşanma davası açıyorum’ dedi” ifadelerini kullandı.

”BENİMLE KONUŞAN KİŞİ SANKİ EŞİM DEĞİLDİ”

Mesajın derhal peşinden eşi ile alakalı kayıp başvurusu yapan Ferdi Şimşek, sonrası vakit Serpil Arıkan’ın numarasını bulduğunu ve konuştuğunu belirtti. Serpil Hanım’ın eşinin yanında olmadığını söylediğini dile getirdi. Ferdi Şimşek yaşanan olayın detayları ile alakalı şunları söyledi:

“Ben aradıktan ardindan gidip emniyete imzasini vermişler. Şu vakit Adana Kozan’dalar. Serpil’in iki ismi dahada var. Sibel ve Deniz olarak. Eşimle Adana’da görüştük.’Seni istemiyorum’ Diye konuştu ama benimle konuşan kişi sanki eşim değildi”

EŞİNİN BABASI GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ferdi Yılmaz, karısının kandırıldığını suça sürükleyeceğini argüman etti. Esra Erol ise yaşanan olayla ilgili, ”Serpil Arıkan, Cansen Şimşek’i belki çevresinden biri ile tanıştırıp bundan dolayı kaçmış olabilirler” dedi. Bu sözler üstüne Ferdi Şimşek, eşinin tehdit edildiğini, korktuğu amaciyla dönemediğini belirtti. Öte istikametten eşinin babası da stüdyoda gözyaşı döktü.

BİR İZLEYİCİDEN ŞOKE EDEN İDDİA

Programa katılan ismini saglamak istemeyen tek seyirci herkesi şoke eden tek iddiada bulundu. Telefonla bağlanan kadın, “Serpil Arıkan’ı tanıyorum. Kendisi kadın ticareti yapıyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir