Eski ABD Başkanı Obama Netflix projesinde-haberi

Eski Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Obama, Kenya, ABD, Şili, Endonezya ve başka yerlerden görüntüleri içerecek var olan hatri sayilir büyüklükte ulusal parkları, video akış platformu Netflix’te anlatacak.

Beyaz Saray’da bulunduğu süre süresince geniş halk arazilerini savunan Obama, tertemiz iş birliğiyle ilgili, “İnsanlar bu vahşi yerleri savunmaya başladığında, bu parkların ne civarindan mühim vaziyete geleceğini bilmiyorduk. ulusal parklar nesli tükenmekte var olan türler amaciyla tek cennet ve ilmi araştırma amaciyla yuva görevi görüyor. Bu, doğuştan sahip olduğumuz doğa harikaları eşliğinde tek yolculuk olacak” dedi.

Yayınlanan fragman; kaplanlar, aslanlar ve katil balinalar da dahil olmak üzere vahşi hayatın kapsamı geniş görüntülerini içeriyor.

Obama, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ başkanlığının derhal peşinden kendisinin prodüksiyon şirketini kurmuştu. Eşi Michelle Obama’yla birlikte değişik tek kariyere girişerek medya platformlarıyla çeşitli anlaşmalar gerçekleştirdiler.

 

'Obama Başkanlık Kütüphanesi'nde UFO'larla alakalı binlerce dosya var' İlginizi Çekebilir ‘Obama Başkanlık Kütüphanesi’nde UFO’larla alakalı binlerce dosya var’ New York sosyetesini kandıran Anna Sorokin Netflix belgeseli ile alakalı konuştu İlginizi Çekebilir New York sosyetesini kandıran Anna Sorokin Netflix belgeseli ile alakalı konuştu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir