Ertuğrul Sağlam'dan istifa sinyali-haberi

Ertuğrul Sağlam mücadelenin derhal peşinden yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, “Çocuklar ellerinden geleni yaptılar ama olmadı. Türk futbolunda bu vaziyetlerde fatura antrenörlere kesiliyor. Biz sene başından beri gecemizi gündüzümüze kattık. Namussuzluk ve ahlaksızlık yapmadık. Tepkiler anlamsız. Altınordu’yu kutlama ediyoruz” ifadelerini kullandı.

‘İnsanlar çok acımasız’

Ertuğrul Sağlam sözlerini, “Hayatımda tek riziko alacaksam Samsun amaciyla alırım. geçen sene tek mucizeyi gerçekleştirdik. Bu sene de nihayet saniyeye civarindan yarışın içinde olduk ama olmadı. İnsanlar çok acımasız, hakaretler çok üzücü. Çok üzgünüm” şeklinde tamamladı.

İlgili Haberler
Spor Toto 1.Lig’de 3.sıra laneti

‘Sözleşmenin ehemmiyeti yok’

Yılport Samsunspor teknik patronu Ertuğrul Sağlam mücadelenin derhal peşinden düzen eden medya toplantısında da açıklamalarda bulundu.

Ertuğrul Sağlam, “Samsunspor’da olmamızın en mühim sebeplerinden birisi gönülden Samsunsporlu olmamdır. Herkesin umutlarını yitirdiği dönemde çalışmaya başladık. İlk hedefimizi tamamladık. Samsunspor’u bu sene da Süper Lig hedefine eriştirmek amaciyla gecemizi gündüzümüze kattık. ara ara sıkıntılar ve meselelerle surat yüze geldik. Futbolcularımı kutlama ediyorum. Samsunspor’u seçenek ettiğimde bana serzenişte bulundular. Ben, ‘Kariyerimi rizikoya atacaksam o Samsunspor olur’ demiştim. Onurumuza ve haysiyetimize dil uzatılmasını onay edemeyiz. Çok hakaretlerle karşı karşıya kaldım. muvaffakiyet varken başarısızlık da var. Derinden yaralandım. Hayatımıza ayni ritimde devam edeceğiz. Sözleşmemiz 4,5 yıllık. Amacımıza ulaşamadık. Sözleşmenin ehemmiyeti yok. Konuşacağımız yurttaslar belli bu konuda. Gereğini yaparız” diye konuştu.

  • Spor Toto 1.Lig

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir