Erol Bulut, Fenerbahçe’den ayrılmasının ardından ilk kez konuştu: Bunu beklemiyordum, erken oldu-haberi

1-1 sona eren Beşiktaş derbisi sonrası görevinden ayrılan Erol Bulut, Fenerbahçe ile var olan veda sürecini yakın etrafıyla paylaştı. Milliyet’teki habere göre; sarı-lacivertli takımı 59 puanla ligde 3. sırada bırakan Erol Bulut özellikle şampiyonluk yarışındaki şansları ayni ritimde devam ederken sürpriz tek şekilde ayrılmasına dikkat çekti.

İşte Erol Bulut’un o ifadeleri:

“EN İYİ ORTALAMAYI YAKALAMIŞIZ”

“Böyle acele tek ayrılık beklemiyordum. Fenerbahçe hali hazırda dahada şampiyonluk yarışının içinde ve uzunca tek vakit sayılabilecek 10 hafta var. Fenerbahçe’yi şampiyonluk yarışının içinde tutmaya çalıştık ve tuttuk. nokta ortalamamıza bakılırsa da nihayet dört sene en iyi ortalamasını yakalamışız. 30 haftaların ortalamalarına baktığınızda nihayet dört sene en iyisiyiz. Deplasmanlarda da tarihe geçen en iyi neticeleri almışız. tek asama yakaladığımız galibiyet serisi de vardı. Ama sakatlıkları çok art arkaya yaşadık.

“KALAN HAFTALARDA ELİMİZDEN GELENİ YAPARDIK”

Biz Zati göreve başladığımızda belli transferler gerçekleşmişti. iki veyahut üç transferde benim ve ekibimin dolaysiz isteği vardı ama onun dışında Zati belli tek liste vardı, ona göre transferler yapıldı. bunun için karşın her vakit diyorum iyi futbolculardan oluşan iyi tek kadromuz vardı. Bu kadroyla da hep zirve yarışının içerisindeydik. var olan 10 haftada da elimizden geleni yapardık.

“KAVGALI veyahut KÖTÜ AYRILMADIK”

Kavgalı veyahut perişan ayrılmadık. arkadaşça vedalaşarak ayrıldık. Fenerbahçe’nin başarılı olmasını çok isterim, allahın izniyle olurlar. Şampiyonlukları beni çok mutluluk dolu eder.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.