Erman Toroğlu derbi galibiyeti sonrası Galatasaray’ı Kalaşnikof silaha benzetti-haberi

Süper Toto Süper Lig‘in 40. haftasında Galatasaray, alanında lider Beşiktaş‘ı 3-1 yenerek şampiyonluk umutlarını nihayet haftalara taşıdı. Karşılaşmayı A Spor’da açıklama eden Erman Toroğulu, sarı-kırmızılı takımdan övgüyle bahsetti.

Erman Toroğlunun izahları şöyle:

“İPLER BEŞİKTAŞ’IN ELİNDE”

“Galatasaray oyuna 5 kişi soktu. Çok çok konuşmaya neden yok bence. Bu saatten ardindan nihayet iki maç. fiziki beyinsel yorgunluklar var. Senin kadronla adamların kadrosu aynı değil. Daha da ipler Beşiktaş’ın elinde. iki mücadelede dört nokta tekrar de Beşiktaş’ın olması enteresan.”

“G.SARAY İSTEDİĞİ GİBİ YÖNLENDİRDİ”

“Fenerbahçe’ye bakıyorsun kadrolara bakıyorsun Beşiktaş’ın işi zor. Galatasaray istediğini yaptı 10 dakika püskürttüler istediklerini yaptılar. Ofsayt diye golü de iptal oldu Beşiktaş’ın. Sonuna civarindan Galatasaray ipi elinde tuttu. mücadelede Beşiktaş’ın 90 dakika boyuca hiç hakimiyeti yok. İstediklerini yaptı Galatasaray, sağa gitti, sola gitti istediği benzeri yönlendirdiler maçı”

“PES ARKADAŞ”

“2 hafta kalmış, Beşiktaş’ın tek de diğerlerinin kadrosuna bakıyorum pes arkadaş. Birisinin elinde Kırıkkale silah var, kimi atar atmaz, diğerlerinde Kalaşnikof var. Beşiktaş ve başka takımlar arasındaki kadrolara vaziyete baktığında diğerleri hiçbir şey yapmamış diye görülüyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.