Erling Haaland son kararını verdi! Yıldız futbolcu, Real Madrid’de forma giymek istiyor-haberi

Attığı gollerle Avrupa’yı sallayan altın bebek Erlin Haaland, sezon nihayetinde Borussia Dortmund‘dan ayrılacak. hayat devlerinin transferi amaciyla sıraya girdiği Norveçli golcü, hangi takıma gideceğinin kararını verdi.

“SON verdigi karari VERDİ”

Erling Haaland ile alakalı İspanyol AS gazetesinde çıkan habere göre; Real Madrid, Barcelona, Manchester United, Manchester City ve Liverpool’un tasima etmek istediği Haaland tercihini Madrid’den yana kullandı. Daha önceki futbolcu var olan Erling’in babası Alf-Inge Haaland, Real Madrid direktörü Jose Angel Sanchez’e erkek çocuğunun nihayet kararının Los Galacticos’ta takim formasi giymek olduğunu açıkladı.

REAL MADRID ISRARCI OLMAYACAK

Haberde Real Madrid yönetiminin Erling Haaland amaciyla maksimum önerisi verme yarışına girmeyeceğinin altı çizildi. İspanyol devinin Yalnızca Borussia Dortmund’un Erling Haaland’ı satmak istemesi vaziyetinde bu tasima amaciyla öneri yapacağı belirtildi. Haberde nihayet olarak Real Madrid yönetiminin basında argüman edildiği benzeri Haaland amaciyla 150-175 milyon avro benzeri tek öneri de vermeyeceği yazıldı. Real Madrid’in bunun benzeri tek ücreti Paris Saint Germain’in yıldızı Kylian Mbappe’nin transferi amaciyla ayırdığı ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir