Engin Akyürek, Sefirin Kızı’nda çalışan herkese teşekkür ederken eski rol arkadaşı Neslihan Atagül’ün adını anmadı-haberi

Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek‘in oynadığı Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı, 11 Mayıs Salı akşamı ekrana gelen 52. bölümüyle final yaparak ekrana veda etti. yasamsal medya hesabından veda paylaşımı yaparak dizide birlikte çalıştığı herkese teşekkür etti. ama Akyürek’in paylaşımında Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu’nu anmaması dikkatlerden kaçmadı.

HERKESE tek TEK TEŞKEKÜR ETTİ

Geçtiğimiz aylarda açtığı Instagram hesabından uzunca tek veda paylaşımı yapan Akyürek, şunları yazdı: “Gemiyi limana yanaştırmanın verdiği huzurla…Bu yolculuğu inşa eden gemiyi hazırlayan yapımcılarımız Saner Ayar ve Nazlı Heptürk’e, Sefirin Kızı’nın dünyasını kuran, bu dünyaya inanmamızı sağlayan her daim yanımda var olan desteğini esirgemeyen sevgili yönetmenim buyruğa Kabakuşak’a, çektikleri kıymetli sahnelerle yolculuğumuzu güçlendiren 2. yönetmenlerim; Murat Aksu ve Işıl Günday’a, kamerasıyla duygularımızı derdimizi seyircimize geçiren, hikayenin hep içinde var olan kıymetli görsel yönetmenimiz ; Serdar Armutlu’ya, en güç zamanlarımızda desteğini esirgemeyen yanımızda var olan yolculuğumuza renk katan Tuba Büyüküstün ve Eylem Canbolat’a…”

“YENİ HİKAYELERDE GÖRÜŞMEK ÜZERE”

“Efeoğlu serisinin becerili ve iyi İnsanları, aile olmanın sıcaklığını her daim hissettiren ; Gonca Cılasun’a, Doğukan Polat ‘a Cemre Öktem’e Yağmur Başkurt’a Hivda Zizan Alp’e ve gülen yüzüyle Yalnızca konağa değil gönlümüze de yerleşen Sami Aksu’ya, bize Kavruk olduğunu inandıran Müjgan’ın babası Edip Tepeli’ye başından sonuna çok iyi iş çıkaran hatri sayilir büyüklükte kabiliyet bizim gız; Beren Gencalp’e, bu hikayenin tek parçası olduğunu ve desteğini ve emeğini hiç esirgemeyen; İlayda Ildır’a, 90’lı senelerde Ankara hükümet Tiyatrosunda tek çok oyununu izlediğim, birlikte oynamanın mutluluğunu yaşadığım kıymetli abim Erdal Küçükkömürcü’ye ve Sefirin kızının hatri sayilir büyüklükte kahramanları kamera arkasında çalışan 52 bölüm çaba sarf eden çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. iyi tek yolculuktu. tertemiz hikayelerde görüşmek dileğiyle, Eyvallah..”

NESLİHAN ATAGÜL DİZİNİN YARISINDA AYRILMIŞTI

Oyuncu Neslihan Atagül geçirgen bağırsak sendromu hastalığından dolayı güç günler geçirdiğini ve bu süreçte kendini yormak istemediğini belirterek başrol oynadığı Sefirin Kızı dizisinden ayrılık kararı almıştı. Atagül’ün adina de Mavi rolüyle Tuba Büyüküstün getirilmişti. Dizide Akyürek’in yakın arkadaşını oynayan Uraz Kaygılaroğlu da oyun gereği ölerek diziden ayrılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir