En Son Babalar Duyar dizisinin çocuk oyuncusu Jale Azaklı Özkan, anne oldu! Verdiği pozlarla adından söz ettirmeye başladı-haberi

19 sene evvel yayınlanan En nihayet Babalar Duyar dizisinde Ceren rolünü oynayan ve ardindan ekranlardan ırak var olan 27 yaşında olan kırağı Azaklı Özkan, şimdilerde mutluluk dolu ailesi ve kızıyla gündem oldu.

İLK BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALDI

Çocukluk senelerinde oyun aldığı En nihayet Babalar Duyar dizisinden ardindan ekranlara veda eden Müjdat Gezen zanaat Merkezi mezunu kırağı Azaklı Özkan, 2015 seneninde Ömür Özkan ile evlendi. mutluluk dolu giden evliliğinden tek bebek dünyaya getiren toy oyuncu, kızıyla mutluluk dolu pozlarını da Instagram hesabından yayınlamayı ihmal etmiyor.

“SENARYOSU İÇİME SİNEN HER PROJEDE oyun ALABİLİRİM”

Geçtiğimiz sene Arif Gür’e röportaj veren kırağı Azaklı Özkan, oyunculuk ile alakalı “Evlendikten ardindan setlere belli tek süre ara saglamak vaziyetinde kaldım. Ama setleri çok özledim. Reklam, sıra ve sinema arasında tek ayrım yapmıyorum. Senaryosu içime sindikten ardindan rastgele tek projede yer alabilirim” ifadelerini kullanmıştı.

İşte kırağı Azaklı Özkan’ın aile pozları…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.