Emre Belözoğlu’ndan Fenerbahçeli futbolculara özel konuşma: İçinizden birisiyim-haberi

Sarı-lacivertli kulüp, Can Bartu Tesisleri‘ndeki idman öncesi yapılan toplantının görüntüsünü paylaştı.

Futbolculara hitap eden ve Süper Lig’de 10 mücadele kaldığını anımsadan Belözoğlu, “Bizler, bugünden bu yana nihayet 10 mücadelenin her puanına talip tek şekilde beraberce çalışacağız. Sonunun iyi olacağına buradaki herkesin inandığına eminim.” diye konuştu.

“BAŞARIYI DA BAŞARISIZLIĞI DA birlikte SAHİPLENECEĞİZ”

Kendisinin de Fenerbahçe takımında oynadığını anımsadan Emre Belözoğlu, “İçinizden birisiyim. birlikte oynadığım, bizimle birlikte olan, yazgı birliği yaptığım, çok kıymetli arkadaşlarım var. Fenerbahçe’nin başarısı amaciyla huzur alacak, eğlenecek şekilde birbirine inanan ve güvenen tek takım olacağız. 30 hafta buraya civarindan getirdik. Erol (Bulut) hoca ve ekibinin de ağırbaşlı katkıları var. Ortada tek muvaffakiyet veyahut başarısızlık varsa, tek kişiye, Yalnızca tek ekibe esya edilemez. Başarıyı da başarısızlığı da beraberce sahipleneceğiz. Allah utandırmasın. İyi olacağına inanıyorum. her birimiz amaciyla hayırlısı olsun.” ifadelerini kullandı.

Emre Belözoğlu’na konuşması sırasında, Volkan Demirel ile Selçuk Şahin’in yanı sıra yönetimsel menajer Volkan Ballı eşlik etti.

Kaynak: Anadolu ajansı / Emrah Oktay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir