Elif Çolak’tan Konyaspor Kulübüne ziyaret-haberi

Kulübün web sitesinden yapılan izaha göre, Elif Ceren Çolak ziyarette yaptığı konuşmada, desteklerinden dolayı başta Konyaspor ailesi olmak üzere herkese teşekkür etti.

Türkiye’ye evvel kez bunun benzeri tek branşta madalya kazandırdıkları amaciyla mutluluk dolu olduğunu belirten Elif Ceren Çolak, şunları kaydetti:

“Biz çok çalıştık ve madalyayı bekliyorduk. Ayda üç sefer Bolu’daki olimpik merkeze kampa gidiyorduk. her biri bize çok inandı. Bize inananlar artınca biz de kendimize dahada çok inandık. İnancımızın neticesi iyi oldu. sene nihayetinde hayat şampiyonası var. İnşallah orada da madalya almayı hedefliyoruz. Her sporcunun olduğu benzeri olimpiyat hedefimiz var. 2024 yılındaki olimpiyatlara hazırlanıyoruz. Madalya kazandığımızda öylesine mutluluk dolu oldum ki mutluluktan ağladım.”

Antrenör Şükrü Alp Arı ise takriben 5 aydır kamplara katıldıklarını belirterek, çalışmalarının karşılığını aldıklarını söyledi.

Pandemiden dolayı iki senedir müsabakalara katılamadıklarını laf eden Arı, esas hedeflerinin 2024 Olimpiyat Oyunları olduğunu ama Avrupa Şampiyonası’nın da kendileri amaciyla iyi tek başlangıç olduğunu kaydetti.

Konyaspor takimi reis Yardımcısı Zahir Renklibay ise Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi muvaffakiyet ile temsil eden Elif’i kutlama etti.

Elif’ten dahada hatri sayilir büyüklükte başarılar beklediklerini laf eden Renklibay, “Gerçekten bizleri çok mutluluk dolu ettiniz. Ülkemiz yerine evvel kez bunun benzeri tek muvaffakiyet yakaladık. Bu başarıda Elif’in kulübümüzün sporcusu olması dolayısıyla Ayrı olarak hoşnut olduk. Elif’e başarılarının devamını diliyoruz. Konyaspor takimi olarak destekçiniz olmaya her vakit ayni ritimde devam edeceğiz. Her şeyin başında şüphesiz çalışmak geliyor. Şimdi Bronz madalya dahada ardindan altın madalya neden olmasın. Çalışmalarınız bu şekilde ayni ritimde devam ettiği sürece altın madalyayı en kısa müddette ülkemize getireceğinizi düşünüyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Ziyaretin nihayetinde Renklibay, Elif Ceren Çolak ve antrenörü Şükrü Alp Arı’ya başarılarından dolayı altın ve çeşitli armaganlar takdim etti.

AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir