Ekranlarda büyük yıkım! 3 dizi art arda final yapıyor-haberi

Yaz sezonuna girilmesiyle tv dünyasında arka arda final kararları geldi. Pandeminin de tesiriyle tek çok sıra istediği reytingleri elde edemedi. özellikle nihayet vakitte reytinglerinde düşüş yaşanan üç sıra final kararı aldı.

TV 100’ün haberine göre; final yapacak dizilerin başını Sefirin Kızı isimli tek zamanlar reyting rekortmeni var olan sıra çekiyor. Bilinen geçirgen bağırsak sendromu hastalığına yakalanan Neslihan Atagül diziden ayrılmış ve adina Tuba Büyüküstün gelmişti. ama tek türlü sıra istenilen reytingi yakalayamadı. Üstüne Uraz Kaygılaroğlu’nun da diziden ayrılmasıyla final kaçınılmaz oldu. Sefirin Kızı dizisi 11 Mayıs Salı akşamı nihayet bölümüyle seyirci karşısına çıkara final yapacak.

BARAJ DİZİSİ DE VEDA EDİYOR

Bir başka sıra ise Baraj dizisi olacak. İlk başladığı vakit çok hatri sayilir büyüklükte alaka çeken sıra dahada ardindan pandemi hasebiyle ekranlara tek süre ara saglamak zorunda kaldı. dahada ardindan kaldığı yerden süre gelen sıra tek türlü istenilen başarıyı elde edemedi. Baraj dizisi de 30. kisimda ekranlara veda edecek var olan diziler arasında yerini aldı.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK DA EKRANLARDAN KAYIYOR

Show TV’de yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi de ekranlara veda edecek var olan diziler arasında yer alıyor. 15 Mayıs Cumartesi bugünü yayınlanacak var olan nihayet bölümüyle sıra tv ekranlarına veda edecek.

7 DİZİ SEZON FİNALİ YAPACAK

Final yapan dizilerin yanı sıra 7 değişik sıra de sezon finaline gidiyor. Sezon finaline gidecek diziler ise şu şekilde; Masumiyet, Akrep, Alev Alev, tek Zamanlar Kıbrıs, Camdaki Kız, art Sokaklar ve Menajerimi ara dizileri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir