Eğlenceli Videoların Adresi

Arkadaşlarınızla buluştuğunuz zamanlar genelde hayatınızın en eğlenceli anlarıdır. Oyunlar, eğlenceler ve buna bağlı olarak da gülmeler havada uçuşur ancak bu ortamda bile bazen eğlence üretmek mümkün olmayabilir. Bu tarz can sıkıcı durumlarda genelde kimsenin aklına fikir gelmez. Tabi birisi Özlem Altınok Öz’ü takip etmiyorsa.

Böylelikle can sıkı hava dağılır ve yerini kahkahalara bırakır. Yapmanız gereken tek şey ister bilgisayardan isteseniz telefonunuzdan Özlem Altınok Öz hesaplarından bir tanesi açmak ve arkanıza yaslanarak izlemek. Dilerseniz yanınıza kola, cips, patlamış mısır ya da kuruyemiş alabilirsiniz. Bunlara ek olarak tabi ki mendil almayı da unutmayın çünkü gülmekten gözlerinizden yaş gelecek.

Özlem Altınok Öz Kimdir Ve Ne İŞ Yapar

Özlem Altınok Öz üniversite yıllarında İnstagram hesabı üzerinden çektiği videoları paylaşan ve zamanla daha tanınır hale gelen başarılı bir influencerdir. Aynı zamanda deneyimli bir hemşire ve alanında uzman bir akademisyen kimliğe de sahiptir. İlk ve orta öğretiminin ardından üniversite hayatına başlayan Özlem Altınok Öz, hemşirelik bölümünü kazanarak başarılı bir şekilde okulunu tamamlamıştır.

Üniversitenin son yılında staj yerinde şu anki hayat arkadaşı Operatör Doktor Tayyar Bey’le tanışarak evlenmiştir. Bu evlilikten iki kızı olan deneyimli hemşire akademik kariyerine de devam etmiştir. Yüksek lisansını tamamlamasının ardından doktora eğitimine başlayan başarılı akademisyen doktorasının tez aşamasında bulunuyor.

İnfluencer olarak çalışmalarını devam ettiren Öz ‘çocukta yaparım kariyerde’ diyen güçlü kadınlardan bir tanesi.

Özlem Altınok Öz Neden Bu Kadar Seviliyor?

Özlem Altınok Öz her ne kadar üniversite yıllarından şimdiki neslin tabirine göre kafasına göre videolar çekerek İnstagram’a yüklese de şu an bunu bir meslek olarak görüyor. Kızı Lina ile oluşturduğu videolar oldukça ilgi gören Öz zamanla kadrosunu geliştirmiş ve 2021 yılında doğan ikinci kızı Ela’yı ve eşini de dahil etmiştir.

Farklı kişilere de videolarında yer veren influencer videolarında samimi tavırları sayesinde kısa zamda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Türk geleneklerini eğlenceli videolar ile takipçiler ile buluştururken kendisi de videoların çekim aşamasında oldukça eğlendiklerini ve güldüklerini söylüyor.

Takipçileri ile kaliteli ürünleri buluşturmak adına elinden geleni yapan Öz İnstragram’ın en etkileşim alan sayfalarından birine sahip ve bir milyona yaklaşan Özlemlinaöz ailesi her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir