Eda Erdem Dündar: Bıraktığımız yerden devam etmek istiyoruz!-haberi

FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde ugras edecek A ulusal Kadın Voleybol Takımı, İstanbul kampının 2. gününü tamamladı. ülkemiz Voleybol Federasyonu’ndan (TVF) yapılan izaha göre, 25 Mayıs’ta İtalya’nın Rimini şehrinde başlayacak organizasyonda yer alacak ulusal takım, muavin antrenör Alper Hamurcu idareninde çalıştı.

Hazırlıklarına Bir gün evvel yaptığı fitness antrenmanıyla başlayan milliler, evvel top çalışmasını bu erken gerçekleştirdi.

CEV Şampiyonlar Ligi Süper Finali’nde VakıfBank ekibinde bulunan Cansu Özbay, Zehra Güneş, Kübra Akman, Meliha İsmailoğlu, Tuğba Şenoğlu, Ayça Aykaç ve başantrenör Giovanni Guidetti evvel çalışmada bulunmadı.

Antrenmanın derhal peşinden açıklamalarda bulunan A ulusal Kadın Voleybol Takımı Kaptanı naz Erdem Dündar, şunları söyledi:

“Milli Takım sezonunu açtığımız amaciyla mutluyuz çünkü her birimiz çok özledik. Bıraktığımız yerden ayni ritimde devam etmek istiyoruz. Bu yaz oldukça mühim turnuvalarımız var. Hepsi bizim amaciyla çok değerli, hepimizin hedefi bu ova iyi değerlendirip Milletler Ligi’ne, Tokyo Olimpiyat Oyunları’na ve Avrupa Şampiyonası’na hazır tek şekilde katılabilmek. uzunca tek ulusal takım çagi olacak. Umarım hepimizin yerine keyifli geçer, iyi anılar ve başarılar biriktireceğimiz tek yaz olur.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir