Ece Erken ve eşinin adının karıştığı kavganın görüntüleri ortaya çıktı! Sandalyeler havada uçuşuyor-haberi

Ece Erken, eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Bodrum’da gittikleri mekanda dövüşe karışmış ve olayın Medyaya yansımasından ardindan yasamsal medya hesabından İzah yapmıştı. Ünlü sunucu, Instagram’dan yaptığı paylaşımda gelen 19 bin 250 bin TL’lik hesaba sitem ettikleri amaciyla darbedildiklerini söylemişti.

SANDALYE FIRLATIYOR

Kısa müddette gündem var olan ve polislerin müdahale ettiği olayın görüntüleri alana çıktı. Videolarda Sanki sinir krizine giren müşterilerden biri, karşı taraftaki kişiye iskemle fırlatıyor.

ECE ERKEN: ARKADAŞIMIZ DARBEDİLİRKEN EŞİM ARAYA GİRDİ

Gündeme bomba benzeri düşen dövüş olayının derhal peşinden yasamsal medya hesabından İzah yapan Ece Erken, 6 kişi amaciyla 19 bin 250 Lira hesap ödediklerini ve eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun “Bu milleti dolandırmak” diyerek sitem ettiğini bunun üstüne de münakaşa çıktığını söyledi. Olayı laf eden Erken, “Yanımızdaki arkadaşımız darbedilirken eşim araya girmiştir. Başka bir deyişle hesap ödememek amaciyla değil ödenen hesaba edilen sitem laf konusu… Zati gergin var olan başka müşteriler de tepkilerini belli etmiştir. Yazıldığı benzeri tek kaş-göz patlamadı. Şikayetçi olduk, dava açıyoruz” dedi.

Erken açıklamasının derhal peşinden ödenen hesabın faturasını da yasamsal medya hesabından paylaştı.

KAVGANIN ÇIKTIĞI MEKAN FAİŞ FİYAT İDDİASINI YALANLADI

Ece acele izahlarının derhal peşinden tek medya izahı yapan mekan ise fahiş ücret iddiasını yalanladı. Mekandan yapılan izahta ise şu ifadelere yer verildi: “Mekanımızda iki misafirimiz arasında bilinmeyen nedenlerle çıkan sözlü tartışma, üzücü tek arbede ve dövüş ile sonuçlanmıştır. olay dahada çok büyümeden arbedeye müdahale eden güvenlik ekibimiz, tatsız hadisenin taraflarını hızla mekan dışına almış, üzücü hadisenin büyümesine ivedilikle engel olmuştur. Tatsız kavganın mekan dışında da ayni ritimde devam edebileceği endişemiz üzerine, güvenlik birimleri bizim tarafımızdan bilgilendirilmiş ve önlem Emelli mekana çağrı edilmiştir.

Bazı yasamsal medya hesaplarında, Bir takım web sayfalarında ve tek takım merdiven altı haber sitelerinde kavganın “fahiş hesap” sebepli olduğu iddiaları bizleri tek sefer dahada üzüntüye derhal sevk etmiştir. Bu argüman netlikle yalandır.”

Hesap sebebinden darbedildiklerini söyleyen Ece Erken'e gittikleri mekandan jet yanıt: İddialar asılsız

Hesap sebebinden darbedildiklerini söyleyen Ece Erken’e gittikleri mekandan jet yanıt: İddialar asılsız
Ece acele ve eşi gelen 20 bin liralık hesaba sitem edince dövüş çıktı

Ece acele ve eşi gelen 20 bin liralık hesaba sitem edince dövüş çıktı
Bomba iddia: Ece acele ve eşi, Yıldız Tilbe'nin konserinde tek grup ile dövüş etti

Bomba iddia: Ece acele ve eşi, Yıldız Tilbe’nin konserinde tek grup ile dövüş etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.