Ebru Şallı’dan eşi Uğur Akkuş’a pahalı doğum günü hediyesi! 300 bin TL’lik saat aldı-haberi

Ünlüler dünyasında güzelliğini Daha savunması hasebiyle en beğenilen isimler arasında bulunan Daha önceki manken Ebru Şallı, hayat arkadaşı Uğur Akkuş‘un doğum gününü pahalı tek armağan ile kutladı. Şallı’nın aldığı hediyenin fiyatını öğrenenler, kısa süreli şaşkınlığa uğradı.

DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI DÜZENLEDİ

Fit halleriyle dikkat çeken Daha önceki manken Ebru Şallı, iş insanı eşi Uğur Akkuş’a sürpriz tek doğum bugünü kutlaması düzenledi. O anları yasamsal medya hesabından paylaşan Ebru Şallı’nın eşi amaciyla yaptırdığı pasta dikkat çekti. Ebru Şallı, iki sene süre gelen birlikteliğin derhal peşinden Eylül 2019’da dünyaevine girdiği Uğur Akkuş’a doğum bugünü kutlaması düzenledi.

YAPTIRDIĞI PASTA DA DİKKAT ÇEKTİ

Önceki vakit Bodrum’da tek teknede arkadaşlarıyla birlikte tertemiz yaşına giren Uğur Akkuş’a, eşi Ebru Şallı’nın yaptırdığı pasta alaka odağı oldu. Deniz ve tekne temalı tek pasta yaptıran Şallı, üstüne “İyi ki doğdun Uğur’um” yazdırdı.

ARABA FİYATINA SAAT ALDI

İkili, arkadaşlarına mutluluk dolu olmak pozları verirken Ebru Şallı’nın eşine takriben 300 bin Lira değerinde meşhur tek marka saat armağan ettiği öğrenildi.

DENİZİN KEYFİNİ ÇIKARDILAR

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çifti, sonrasında arkadaşlarıyla birlikte vakit süresince Bodrum koylarındaki teknelerinde eğlendiler.

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.