Ebru Şallı, vefat eden oğlundan bahsederken Çağla Şıkel ile karşılıklı ağladı-haberi

Ebru Şallı’nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen 9 yaşında olan erkek çocuğu Pars, geçtiğimiz nisan ayında kanser Rehabilitasyonu gördüğü hastanede hayatını yitirdi. erkek çocuğunun ölümüyle yıkılan Ebru Şallı ise yaşadığı güç günleri anlatırken kelimeler boğazına düğümlendi.

“OĞLUM HEP KALBİMDE”

Çağla Şıkel’in “Her anne adayi çok fedakardır sen de erkek çocuğun amaciyla hatri sayilir büyüklükte fedakarlık yaptın” demesi üstüne konuşan Şallı, yaşadığı zorlukları nasıl atlattığını şu sözlerle anlattı: “Bu acının dahada üstü yok. yeryüzünde Bir hayli kişi bunu yaşıyor ve çok güç tek şey. Ponçik (kaybettiği oğlu) benim amaciyla çok başka. O benim hep kalbimde. Çıkmıyor ki aklımdan.”

ÇAĞLA İLE EBRU KARŞILIKLI AĞLADI

Ebru Şallı’nın kelimeler boğazına düğümlenirken gözlerinin dolduğunu gören Çağla Şıkel ise kendisinin oğullarına verdiği Öğütten laf ederken gözyaşlarına hakim olamadı. “Oğlum amaciyla her şeyi yaptım. Yapmadığım tek şey kalmadı” diyen Şallı’nın karşısında güç anlar yaşayan Çağla Şıkel, cümleleri nasıl toparlayacağını bilemedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.