Ebru Şahin ile Cedi Osman nişanlandı-haberi

Oyuncu Ebru Şahin, üç senedir NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen Türk basketbolcu Cedi Osman ile aşk yaşıyor. mutluluk dolu birlikteliklerini sürdüren çiftten Şahin, bu erken 28 yaşına bastı.

TEKİRDAĞ’A GİTTİ

Geçen sene Kapadokya’da sevgilisine İzdivaç etme önerisi eden ve “Evet” Cevabını alan Osman, sevgilisini doğum gününde Tekirdağ’da oturan ailesinden istemeye gitti.

Aile arasında gerçekleşen sade tek törenle İzdivaç etme yolunda evvel adımı atan çift, nişanlandı.

Şahin, nişan merasiminden kareleri Instagram hesabından “Dün belli tek süre olaylı geçti” notuyla
paylaştı.

Ebru Şahin’in paylaşımına Berkay Şahin, Burcu Kara, Aslıhan Gürbüz, Aslı Turanlı ve Deniz Sipahi benzeri isimlerden kutlama yorumu yağdı.

“BİRBİRİMİZE GÜVENİMİZ TAM”

Ebru Şahin, verdiği tek röportajda ilişkisiyle alakalı şu ifadeleri kullanmıştı:

* Cedi ile küçüklüğümüzden beri değişik çevrelerde, değişik güven anlayışlarında büyürken hep aynı içgüdüyle devinim ettiğimizi ayrım ettik. Hayatın tadına baktığımız yerler değişik ama aldığımız tat aynı. Hani biriyle konuşmana neden kalmadan her şeyi halledersin ya, aramızda öyle tek bağ var.

* Birbirimizde her vakit tertemiz tek şey keşfediyoruz. bendeniz ilişkilerin insanları farklılaştırdığını düşünüyordum ama şu vakit birbirimize; özgürlüğümüzden ve karakterimizden feragat etmeden, her biçimde stratejiden uzak, güven üstüne heyeti ve kalpten tek bağlılığın var olabileceğini öğrettiğimize inanıyorum.

Ebru Şahin'den Cedi Osman'a: İyi ki doğdun güneş ışığım İlginizi Çekebilir Ebru Şahin’den Cedi Osman’a: İyi ki doğdun güneş ışığım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir