Ebru Gündeş ve Reza Zarrab’ın boşanma davasında bomba iddia: Hadise ile Zarrab aşk yaşadı-haberi

Türk müziğinin kuvvetli seslerinden Ebru Gündeş, 11 senedir evli olduğu Reza Zarrab’a “evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle Bodrum Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açtı. Gündeş arzuhalde eşinin başka kadınlarla ilişkisi olduğunu Hem de o kadınlardan tek tanesini kendisinin de yakından tanıdığını belirtti. Bu ilişkilere hemide kızının ayni vakitte da kızının bakıcısının şahit olduğunu öne süre gelen Gündeş, kendisinin de bunları değişik kaynaklardan doğrulattığını ifade etti.

Boşanma haberinin kısa müddette yayılmasının derhal peşinden boşanma davasına yayın yasağı getirildi. Kararın, saklılık kararına karşın hukuka ters olarak yapılan haberlerin önüne geçilmesi emeliyle alındığı öğrenildi.

REZA ZARRAB İLE HADİSE BİRLİKTELİK Mİ YAŞADI

Hürriyet’ten İsmail Bayrak, Gündeş’in laf ettiği kadının aynı programda jürilik yaptığı Hadise olduğunu ileri sürdü. mevzu hakkinda alinan bilgiye göre olay ile Reza Zarrab, Amerika’da Bir hayli sefer tek araya geldi. En nihayet 2019 seneninde Amerika’ya gittikçe orada görüşen ikilinin aralıklarla ani çok sefer Amerika’da buluştuğu söylemler arasında. Hadise’nin Miami’ye giderken Türk vatandaşlar tarafından dikkatleri üstüne çekmemek yerine aktarmalı uçuş yaptığı da argüman edildi. Şarkıcının Avrupa aktarmalı Miami’ye uçtuğu, Türk yurttaşları tarafından görüntülenmemek amaciyla hatri sayilir büyüklükte tek itina gösterdiği konuşuluyor.

ZARRAB, HADİSE’YE LÜKS HEDİYELER ALDI

Hadise, Amerika’dan dönerken dünyaca meşhur markalardan kıyafetlerin resimlerini paylaşmıştı. Bu kıyafetlerin şarkıcıya Reza Zarrab tarafından armağan edildiği konuşulanlar arasında. Hadise’nin “Küçük tek Yol” şarkısının klibinde giydiği, Zarrab’ın da armağan ettiği söylenen Valentino marka giysinin 146 bin Lira olduğu alana çıktı. Zarrab’ın Hadise’ye pırlanta armaganlar aldığı da kulislerde konuşulanlar arasında.

Oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan Hadise, mevzubahis söylemler ile alakalı Daha tek İzah yapmadı.

EBRU GÜNDEŞ’İN BİR TANIDIĞIYLA GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Reza Zarrab, Eylül 2018’de New York’ta tek restoranda tek kadınla görüntülenmişti. O kadın, Ebru Gündeş fanı ve tek asama yakın arkadaşı var olan Ayşegül Akgün’dü. Gündeş, dava arzuhalinde ‘başka kadınlarla ilişkisi var’ diyerek Zarrab’ın bu resmini da dilekçeye ekledi.

ZARRAB’IN AVUKATLARI EBRU GÜNDEŞ İÇİN DİLEKÇE HAZIRLADI

Zarrab ve avukatları boşanma kararının derhal peşinden sabahın acele saatlerinden bu yana uzunca telefon görüşmeleri yaptı. Bu müzakereler sonunda, Reza Zarrab’ın avukatı Buğra Akyol, Bodrum Aile Mahkemesi’ne tek arzuhal yazdı. Dilekçede, boşanma davasını yürüten Bodrum Aile Mahkemesi’nin yetkisiz, tebligat adresinin ise geçersiz olduğu öne sürüldü. Reza Zarrab’ın Türkiye’ye dönmemesinin zorunluluktan kaynaklandığı vurgulanarak, ile alakalı süre gelen yasal süreçten dolayı ABD’yi terk edemediği öne sürüldü.

Ebru Gündeş’in ‘hile yaptığı’ ve yargıyı yanılttığı ifade edilen arzuhalde şu söylemler öne sürüldü:

* Ebru Gündeş, hileli hareketlerle görev gaspı yaptı, yargıyı yanılttı.

* İstanbul’da yaşayıp burada ikamet etmesine karşın hile ile adresini Bodrum’a aldırttı.

* Kızları Alara’nın hali hazırda ikamet adresinin İstanbul’da Ebru Gündeş’in de Bodrum’da görünmesi bunun açık göstergesidir.

* bütün bunlar, salt boşanma davasında görevli tek mahkeme yaratmak emeliyle yapılmış hileli tek işlemden ibarettir.

Ebru Gündeş'in boşanma davasına yayın yasağı getirildi

Ebru Gündeş’in boşanma davasına yayın yasağı getirildi
Ebru Gündeş, 'İhanete uğradım' diyerek 11 senelik eşi Reza Zarrab'a boşanma davası açtı

Ebru Gündeş, “İhanete uğradım” diyerek 11 senelik eşi Reza Zarrab’a boşanma davası açtı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir