Dünyanın en güzel atleti 21 yaşındaki Alicia Schmidt’le çalışmaya başlayan Dortmund’un performansı yükselişe geçti-haberi

Ligde tek ara tökezleyen ve Şampiyonlar Ligi’ndeki geleceği ile alakalı kaygı olusturan Dortmund, çareyi dünyanın en iyi atleti Alicia Schmidt’i kadrosuna katarak buldu. 2017’de 20 ıslak Altı Avrupa Atletizm Şampiyonası’nda 4×400 bayrak yarışında gümüş, geçen sene ise 23 ıslak Altı Avrupa Atletizm Şampiyonası’nda 4×400 bayrak yarışında bronz madalya kazanarak dikkatleri üstüne çeken Schmidt, şimdi Dortmund’un futbolcularına muavin oluyor. şuurlu sporcu var olan Schmidt, yarı zamanlı olarak Alman ekibinde çalışıyor.

SPORLA ANILMAK İSTİYORUM

Manken dergilerinden ağırlıklı olarak öneri alan Schmidt, “Bana Bir takım yakıştırmaları neden yapıyorlar bilmiyorum ama bendeniz şuurlu sporcuyum. İlk sırada benim amaciyla her vakit spor geliyor” diye konuştu. Başarılı tek şekilde spor kariyerini sürdüren 21 yaşında olan Alman sporcu, ilerleyen dönemde modelliğe dahada çok vakit ayırabileceğini söyledi.

SEVİLLA’YI ELEDİLER

Profesyonel sporcu var olan Schmidt, yarı zamanlı olarak Alman ekibinde çalışıyor. Dortmund, Alicia ile çalıştıktan ardindan Schalke, Bielefeld, Hertha Berlin’i yenik etti. Şampiyonlar Ligi’nde Sevilla’yı elemeyi başardı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir