Dünya bu videoyu konuşuyor: Balıkçılar denizde içi iPhone 12 dolu konteyner buldu-haberi

Dünyada taşımacılık, yolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı ve denizyolu taşımacılığı benzeri değişik kollardan işliyor. Firmalar, ürünlerini en ahenk gösteren şekilde ulaştırabilmek amaciyla bu taşımacılık seçeneklerinden tek tanesini değerlendiriyor ve ürünlerini alıcı tarafa ulaştırıyor. Denizyolu taşımacılığı da firmaların en çok kullandığı yöntemlerden biri oluyor. böylelikle ürünler, konteynerlere doldurulup, konteyner gemileri ile engin denizleri veyahut okyanusları aşıp tüketicilerle buluşuyor. ama yasamsal medyada alana çıkan ve dilden dile dağılan tek video, denizyolu taşımacılığı esnasında enteresan tek olay yaşandığını gözler önüne seriyor. Daha doğrulanmayan bu enteresan olayın başkahramanları balıkçılar ve ağzına civarindan iPhone 12 dolu var olan tek konteyner.

BALIKÇILARIN IPHONE 12 DOLU KONTEYNER SEVİNCİ

iPhone 12 konteyneri bulan balıkçıların videosu yasamsal medyada hatri sayilir büyüklükte gündem yarattı. Denizin ortasındaki tek balıkçı teknesinde çekilen ama ne vakit çekildiği belli olmayan videoda, balıkçılar denizde yüzen tek konteyner buluyor. tek noktası parçalanan konteynere yaklaşıldığında ise konteynerin iPhone 12 modelleriyle dolu olduğu görülüyor. Bu noktadan ardindan balıkçıların mutluluk çığlıkları ve ıslıklar duyuluyor. Ayrı olarak balıkçılardan birinin iPhone 12 modellerini tekneye almaya başladığı görülüyor. ama bu sırada içinde binlerce liralık iPhone 12 bulunan Bir takım kutular, denizin serin sularına karışıyor.

APPLE AÇIKLAMA YAPMADI

Videonun hakikat olup olmadığı Daha bilinmiyor. Üstelik Apple’dan da rastgele tek İzah gelmiş değil. ama ne olursa olsun, enteresan video yasamsal medyanın diline dolanmış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir