Dikkat çeken açıklama… Will Smith’in eşi aslında evlenmek istememiş-haberi

53 yaşında olan Amerikalı aktör Will Smith’in, aktris eşi Jada Pinkett-Smith’in hastalık hasebiyle saçını kazıtması ile alakalı espri yapan komedyen Chris Rock’a sahnede tokat atması Daha gündemden düşmedi. Aynı gece “En İyi bay Oyuncu” dalında Oscar armağanı de galip gelen Will Smith’in armağanı elinden alınmasa da, meşhur oyuncu kamuoyunda ağırbaşlı tek baskıya ve kınamaya maruz kaldı.

Alınan nihayet kararla birlikte, Will Smith, 10 sene süresince Oscar galalarından ve başka Akademi etkinliklerinden men edildi.

Sürekli gündemde olması sebebiyle, meşhur çift ile alakalı her vakit tertemiz tek havadis çıkmaya ayni ritimde devam ediyor.

“Red Table Talk” programı…

“ANNEM ÇOK ISRAR ETTİ”

Daily Mail’in haberine göre, 50 yaşında olan Jada Pinkett-Smith, 2018 seneninde katıldığı Red Table Talk programında Will Smith’le izdivaç etmeyi istemediği izahını yaparken görülüyor. Düğün bugünü devamlı ağladığını belirten Pinkett-Smith, hamile kaldığı amaciyla izdivaç etmek zorunda hissettiğini söylüyor.

Programda evlilikle alakalı çekincelerini tartışan oyuncu, hamile kaldıktan ardindan annesini yatıştırmak amaciyla Smith ile izdivaç etmeye civarindan verdiklerini açıkladı.

Oğulları Jaden’a hamile var olan Pinkett-Smith, “Anne olduktan ardindan hayatımın Katiyen eskisi benzeri olmayacağını anladım ve bu yüzden bütün gece ağladım. izdivaç etmeyi Sahiden istemedim” derken eşi Will Smith de gülerek “Sadece Jada’nın annesi ağladığı amaciyla evlendik” diye ekledi.

Pinkett-Smith, “Annem, ‘evlenmek zorundasın, hadi düğün ile alakalı konuşalım’ modundaydı. bendeniz de çok fazla baskı altındaydım, bilirsiniz, döneminden evvel toy tek aktristtim ama artık Yalnızca hamile gibiydim ve ne yapacağımı bilmiyordum, bu yüzden Katiyen izdivaç etmek istemedim” ifadelerini kullandı.

Evliliklerini ayni ritimde devam ettirebilmek amaciyla açık münasebet yaşadıklarını açıklama eden Will Smith ve Jada Pinkett-Smith’in Jaden, Willow ve Trey adli üç çocukları bulunuyor.

 

G.I. Jane'in saç stilisti: 'Jada neden gözlerini devirdi anlamadım' İlginizi Çekebilir G.I. Jane’in saç stilisti: ‘Jada neden gözlerini devirdi anlamadım’ Chris Rock'a tokat atan Will Smith'in cezası belli oldu İlginizi Çekebilir Chris Rock’a tokat atan Will Smith’in cezası belli oldu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir