Deniz Akkaya’dan skandal açıklamalar: Çirkin ve şişman insanlarla görüşmek istemiyorum-haberi

Ünlü model Deniz Akkaya, YouTube’da yayınlanan Armağan Çağlayan‘ın “Dur Bi Dinle” programına konuk oldu. Daha önceki model ve sunucu programda iki sene evvel yaptığı “Şişmanlar ve çirkinlerle görüşmek istemiyorum” izahını yineledi.

“ŞİŞMANLIK HASTALIKTIR”

O asama hatri sayilir büyüklükte reaksiyon çeken açıklamasının arkasında duran Akkaya, şişmanlığın tek hastalık olduğunu ifade etti ve şöyle konuştu: “Biz hasta kisi taraflarımıza dahi bile sarılmamalıyız. Şişmanlarla görüşmüyorum çünkü görüşlerimiz ayrı. Anoreksiklerde de arkadaşlık kuramam. Aynaya baktığında çözebileceğin problemleri elimizin tersiyle itmemeliyiz. Yeme bozukluğu tek duygusal rahatsızlıktır, üstüne çalışmak gerek. Sorunlarına sarılan tek insan intihar etmekte demektir. İntihara meyilli biriyle de arkadaşlık etmem.”

“ÇILGIN YAŞADIM, DURULDUM”

Gençlik senelerinde çok çılgınlık yaptığını belirten Akkaya, “Çılgın yaşadım ama artık duruldum. Önceden çok içiyordum, kaç defa ölümün kıyısından geçtiğimiz işlere imzasini atmışız. Onları da iyi ki yaşamışım diyorum. Uçuk tek tiptim. Şimdi öylesine yürekli değilim.

‘Kırkından ardindan azanı teneşir paklar’ diyoruz ya, biz bunları yaparken hanede evcilik oynamaya çalışanların şimdiki halini görüyorum. Şükür ki doğru vakitte doğru yaşta yapmışız” diye konuştu.

“HİÇ KASLI SEVGİLİM OLMADI”

Deniz Akkaya, armağan Çağlayan’ın kendisi amaciyla “Sevgililerini ülkenin yakışıklıları arasından değil entelektüelleri arasından seçer” açıklamasına şu sözlerle onay verdi: “Hakikaten benim hiç Adaleli sevgilim olmadı ya! geçen tekrar senin programına geldiğimde ‘bana yakın biri olsun’ demiştim. 40’tan ardindan düşünce değişti.”

“EFE, DÖNÜM NOKTAMDI”

Bir asama içki problemi yaşayan Deniz Akkaya, kızı Ayşe’nin babası efe Önbilgin sayesinde bu vaziyetten kurtulduğunu açıkladı: “Alkolü Ayşe’nin doğumundan evvel bırakmıştım. Efe’den dolayı. Benden dahada çok içen tek tanesini görünce içmekten vazgeçtim. ‘İçince bunun benzeri mi olunuyor ya’ dedim. Benim amaciyla Sahiden dönüm noktası oldu.”

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.