Demet Akalın, Seda Sayan’ın ayrıldığı Gelinim Mutfakta programının yeni sunucusu oldu-haberi

Uzun vakittir Alişan ile Star TV’de erken programı sunan Demet Akalın, geçtiğimiz haftalarda yaz aylarında konserlere çıkacağı amaciyla yayının final yaptığını açıklama ederek ekrana veda etti. Bu olayın derhal peşinden Seda Sayan da Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta programının sunuculuğunu bırakarak Star TV’ye tasima olunca iki meşhur isminin arası açıldı.

SEDA GİTTİ DEMET GELDİ

Birbirlerine ağır ithamlarda bulunan ve düşman var olan Demet Akalın ile Seda Sayan cephesinde şaşırtan tek gelişme yaşandı. Instagram hesabından tek resim paylaşan Akalın, Seda Sayan’ın ayrıldığı Gelinim Mutfakta programının tertemiz sunucusu oldu.

SEDA SAYAN’A DEMEDİĞİNİ BIRAKMAMIŞTI

Demet Akalın, Star TV’deki programının bittiğini duyurduğu hafta kanalın Seda Sayan’la anlaştığını duyunca yasamsal medya hesabından paylaşım yaparak ateş püskürmüştü. Akalın, Sayan’a seslenerek “Cuma bugünü program bitişi ekiple ağlarken ‘Ben başlıyorum’ diye ileti gönderdin. Cenaze evine davulla gidilmez. nihayet izahım ama beni seninle yanak yanağa göremezler” demişti.

“BEN KİMSENİN EKMEĞİYLE OYNAMADIM”

Hakkında “Demet ve Alişan’ın ekmeğiyle oynadı” iddiaları çıkan Seda Sayan, yasamsal medya hesabından tek video yayınlayarak şunları söylemişti: “50 defa söyledim tek defa dahada söylüyorum tek dahada da sormasınlar. bendeniz kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam da. tek dahada konuşturmayın beni. Bunu iyi bilen gayet iyi bilir. Bilmeyen de iyi öğrensin.”

Seda Sayan ve Demet Akalın program sebebinden birbirine girince yapım şirketi araya girdi

Seda Sayan ve Demet Akalın program sebebinden birbirine girince yapım şirketi araya girdi
Demet Akalın ve Seda Sayan dövüşü büyüyor! iletiler ifşa oldu

Demet Akalın ve Seda Sayan dövüşü büyüyor! iletiler ifşa oldu
Demet Akalın, adina getirileceği argüman edilen Seda Sayan'ı Instagram'dan engelledi

Demet Akalın, adina getirileceği argüman edilen Seda Sayan’ı Instagram’dan engelledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir