Defne Samyeli’nin acı günü! Çok sevdiği köpeği hayatını kaybetti-haberi

Ünlü oyuncu ve sunucu Defne Samyeli, yasamsal medya hesabından kendisini üzen tek haberi takipçilerine aktardı. Samyeli, Melo ismindeki köpeğinin vefat ettiğini aktardı. Samyeli, köpeği Melo’yu kızlarının havuzda boğulmak üzereyken bulup Haneye getirdiğini ve köpeklerinin can vermesi hasebiyle hatri sayilir büyüklükte acı içinde olduklarını söyledi.

Defne Samyeli’nin yasamsal medya hesabından mevzu hakkinda yaptığı paylaşım şu şekilde:

“Üzgünüm, kızgınım, yorgunum. Karmakarışığım. Onu bu erken görüp sarılacağız, öpeceğiz derken, eğitmeni ‘kaybettik’ dedi. Hayatımızın nihayet üç ayının en mühim neşesi… Derin’le Çağla tek süs havuzunda boğulmak üzere bulup Haneye getirdiler. İnsanlardan çok korkan, tek gözünü kaybetmiş, travmatize tek yavru. Melo.. Derin’in şırıngayla su içirip elleriyle beslediği, vakit içinde o korkak yavrudan sevimli ve azgın tek tazıya dönüşen Melo. kalp hırsızı…

“BİR DAKİKA GÖRMESE AĞLIYORDU”

Elimde vileda ve paspasla geçen günlerde hep tertemiz tek yaramazlık ve tatlılıkla beni benden alan Melo. tek dahada köpek istemiyorum, çünkü çok bağlanıyorum, yeteri civarindan uzunca kalmıyorlar bizimle diye söylenirken, hayatımızda kalıcı tasarılarımızı bana artık ‘köpekli’ yaptıran Melo. Deren, Çağla ve bana bebek benzeri sarılan, Derin’e ise resmen bağımlı olan, onu tek dakika göremese ağlayan Melo.. Parvovirüs kapmış. Aşısı da vardı, ama yeteri civarindan olmamış onu savunmaya belli ki. hayat işte..

Olan oluyor. Bizse acz içindeyiz. Ah Melocuk. Seni çok sevdik çok. Keşke seninle yolumuz çok dahada uzunca olabilseydi. Tüylü arkadaşlar cennetinde güzelce koş, oyna. Bize hatırlattığın, öğrettiğin, yaşattığın binbir sevgi amaciyla sonsuz minnetarım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir