Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan aşı karşıtlarına tek cümlelik tepki: Bilim insanlarına kulak verin-haberi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, takriben 3,5 saat civarindan süre gelen bakanlar heyeti toplantısının derhal peşinden kameraların karşısına geçti.

Koronavirüsle ugras kapsamında alınan tertemiz kararları açıklama eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, aşı olmanın önemine vurgu yaparak nihayet vakitte isimlerini sıkça duyduğumuz aşı karşıtlarına reaksiyon gösterdi.

“EN ÇOK AŞI YAPAN ÜLKE KONUMUNDAYIZ”

“Son tek haftada nüfusuna oranla yeryüzünde en çok aşı yapan memleket konumundayız.” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“BİLİM İNSANLARINA KULAK VERİN”

“Hedefimiz ani çok hafta içinde aşılamayı 18 ıslak üzerindeki nüfusumuzun tamamına açmaktır. Sırası gelen herkesin aşı olması yasamsal ehemmiyete sahiptir. Vatandaşlarımdan, aşı konusundaki manipülasyonlara saygınlık etmemelerini, bu konuyla alakali bilim insanlarına kulak vermelerini istiyorum.”

Son Dakika: tek Temmuz'dan bu yana tam normalleşmeye geçiliyor! İşte yol kısıtlamasının da kaldırılacağı dört tertemiz adım

Son Dakika: tek Temmuz’dan bu yana tam normalleşmeye geçiliyor! İşte yol kısıtlamasının da kaldırılacağı dört tertemiz adım
Normalleşme adımları kapsamında müzik kısıtlaması 24.00'e çekildi

Normalleşme adımları kapsamında müzik kısıtlaması 24.00’e çekildi
Son Dakika: Turizm sektörüne verilen KDV desteği tek ay dahada uzatıldı

Son Dakika: Turizm sektörüne verilen KDV desteği tek ay dahada uzatıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.