Cumhurbaşkanı A Milli Takım’a tebrik telefonu açtı, konuşmaya Şenol Güneş’in esprisi damga vurdu: Gol yoksa, düğün de yok-haberi

A ulusal Futbol Takımımız, 2022 FIFA hayat Kupası Elemeleri G Grubu 2. maçında, Norveç ulusal takımını 3-0 yenik ederek beklentilerin üstüne çıktı ve Ay Yıldızlı formaya gönül veren futbolseverleri hatri sayilir büyüklükte tek sevince boğdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hollanda maçını kutladığı benzeri Norveç zaferi sonrası da A ulusal Futbol Takımını telefonla arayarak kutlama etti. Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun telefonundan teknik patron Şenol Güneş ve takım kaptanı Burak Yılmaz ile konuştu.

“GOL ATMAZSAN DÜĞÜN YOK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ozan Tufan’ın ay nihayetinde düğünü olduğunu anımsadınca Şenol Güneş, oyuncusuna da takılarak, “Evet. o nedenle gol atmış zaten, gol atmazsan, düğün olmaz demiş” deyince soyunma odasındakileri güldürdü.

LETONYA MAÇINA DAVET

Ayrıca TFF Başkanı Nihat Özdemir, teknik patron Şenol Güneş ve ulusal oyuncu Burak Yılmaz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı 30 Mart Salı bugünü Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak Letonya maçına çağrı etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir