Cumhur İttifakı’na katılacağı konuşulan Saadet Partisi, kendi ittifakını kurdu-haberi

Son dönemlerde Cumhur İttifakı’na katılacağı şeklinde açıklar yapılan Saadet Partisi‘nin yasamsal medya hesabından dikkat çeken tek video paylaşıldı.

“GELİR DAĞILIMINDA ADALETSİZLİK VAR”

“Milletimizin tenceresi kaynamıyorken derdimiz; seçenek değil geçim” notuyla paylaşılan videoda vatandaşın, “Geçim koşulları zor, hayat pahalılığı var. Kirayı, elektriği veremiyoruz, geçinemiyoruz. çalisma süresini tamamlamis Başka bir deyişle emekli açlıktan ölüyor, kredi borcu olduğu amaciyla açlık sınırında. istikbal dağılımında adaletsizlik var” şeklindeki sitemlerine yer verildi.

“GEÇİM İTTİFAKI” VURGUSU DİKKAT ÇEKTİ

Videonun devamında “Hayat pahalılığına, adaletsiz istikbal dağılımına, üretmeyen ekonomiye, işsizliğe, ağır vergilere hayır diyen herkesle… Hepimizin hakikat gündemi amaciyla geçim ittifakı… Hepimizin gündemi aynı” sözleri yer aldı.

“İTTİFAKIMIZA BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZI çağrı EDİYORUZ”

Partisini kent başkanları ve müfettişleri toplantısında konuşan mutluluk Partisi genel Başkanı Temel Karamollaoğlu da “Gelin, milletimizle el ele verelim, insanımızın müsterek gündeminde buluşalım. ‘Geçim İttifakı’ndan başka hiçbir şey konuşmayalım. Gündemi oyalayan gereksiz tartışmalara prim vermeyelim. İnsanımızın derdine hep birlikte tercüman olalım. tek araya gelerek çözüm yolları arayalım. Milletimizin sorunlarını memleket gündemine taşımak yerine yürüttüğümüz tek farkındalık kampanyası var olan ‘Geçim İttifakı’na, görüşü her halükarda bütün vatandaşlarımızı çağrı ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir