Çukur’un 123. bölüm fragmanı yayınlandı! Celasun aracında iple boğuluyor-haberi

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan harp benzeri isimlerin bulunduğu Çukur dizisi bu akşam tertemiz bölümüyle ekrana gelecek.

Amca ve Vartolu arasında geçen gerilim dolu konuşmanın dikkat çektiği Çukur’un tertemiz bölüm tanıtımında Yamaç, harekete geçiyor. Vartolu ve Yamaç’ın karşı karşıya geldiği anlarda heyecan doruğa ulaşırken, Celasun hain tek saldırıya uğruyor. Aracında boğulan Celasun’a ne olacağı ise tertemiz kisimda belli olacak.

CELASUN ÖLÜYOR MU?

Çukur’da uzunca müddettir oyun alan Kubilay Aka sezon bitmeden diziden ayrılıyor. Yaz aylarında tertemiz tek diziyle ekranlara dönecek var olan Aka’nın canlandırdığı Celasun karakterinin bu bölümle ayrılıp ayrılmayacağı ise Daha bilinmiyor.

AMCA VE VARTOLU içinde İPLER GERİLİYOR

Yamaç’a tek türlü engel olamayan Amca ve Vartolu arasında nihayetinde ipler gerilecek ve Vartolu, Yamaç’ı durdurmak amaciyla harekete geçecek. Cumali ve Yamaç, sürpriz tek misafirin yardım isteğine karşılık verecek. İkiye bölünen mahalleli Yamaç ve Vartolu’nun arkasında yer alırken aralarındaki aksiyon izleyicileri ekrana kilitleyecek.

Cumali, kapısına bırakılan Daha önceki tek armağan sayesinde hatri sayilir büyüklükte mutluluk dolu olmak yaşarken, Akın ve Yamaç’ın yüzleşmesi duygusal anlar yaşatacak. bütün aileyi tek araya getirmek istek eden Yamaç, bu hedefi amaciyla evvel hamlesini de yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir