Çukur’la ilgili müjdeli haberi Aras Bulut İynemli verdi: Belgesel geliyor-haberi

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başladığı 23 Ekim 2017 tarihinden bu yana hatri sayilir büyüklükte tek alakayla takip edilen Çukur, 7 Haziran 2021’de yayınlanan 131. bölümünün derhal peşinden ise ekranlara veda etti. Dizinin final yapması, hayranlarında hatri sayilir büyüklükte acı yaratırken, Çukur’un yıldız ismi Aras Bulut İynemli, veda mesajında tek de müjdeli haber verdi.

Ünlü oyuncu, “Çukurca veda” başlıklı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Biraz beklemek istedim. özellikle bugünü bekledim, veda etmek güç geldi. Çukur… dört koca yıl… Her hafta… Güzel, kıymetli ve uzunca yol… yollar ehemmiyetlidir insan hayatında… her vakit hikayelerin gücüne inandım.

“HİKAYESİ HEPİMİZE İÇİNE ALDI”

Hikayelere hizmet etmek en kıymetli isteğim oldu. Biz öyle tek hikâyede buluştuk ki hepimizi dahil kismina aldı. Herkese bunun benzeri ekip, bunun benzeri hikâye kismet olmaz diye var olduk içinde… o nedenle iyi ki varsın, teşekkür ederim Gökhan Horzum.

Duygularımı söze dökmekte öylesine zorlanıyorum ki keşke belli tek süre tek şey öğretseydin, kalbim yerinden çıkacak ne yazacağım diye, Ya Sidi dinliyorum; Bu civarindan oluyor.

“SEYİRCİYE GEÇMESE ANLAMI OLMAZDI”

Canlılığıyla, acısıyla, sevinciyle, stresiyle, keyfiyle, zorluluğuyla, başarısıyla ve hatalarıyla öyle dolu dört sene ki… iyi ki ya! Çok değerli, çok özel, her vakit var olacak tek yerlerde!… Peki, her şeyiyle yaptık biz bu hikâyeyi anlattık, seyirciye geçmese, o hikâyeyi paylaşmazsak tek manası olur muydu? netlikle olmazdı…

“BELGESELDE ne türlü ANLATACAĞIM”

Bizlerle bu hikâyeyi paylaşan, izleyen, anlatan, yaşayan herkese çok teşekkürler… Ve hayali arkadaşım Yamaç Koçovalı… Kendine iyi bak! Öyle mi? ????????(yazarken gözlerim doldu belgeselde nasıl anlatacağım? ) -belgesel mi var ? Obaaaaa…..Şükürler olsun”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir