Çok Güzel Hareketler’de vedalar peş peşe geliyor! 2 oyuncu daha projeden ayrıldı-haberi

Oyuncu Yılmaz Erdoğan’ın genel zanaat yönetmenliğini ve eğitmenliğini üstlendiği, Kanal D’de yayınlanan Çok iyi Hareketler 2’de üst üstüne ayrılıklar yaşanıyor.

2 OYUNCU dahada VEDA ETTİ

Programa nihayet olarak popüler Şencan ve Yiğit Taşdemir veda ederken her iki ad de ayrılıklarını yasamsal medyadan duyurdu. Instagram’dan paylaşım yapan Yiğit Taşdemir, “Çünkü ayrılık da sevdaya dahil çünkü ayrılanlar Daha sevgili…” ifadelerini kullandı.

“TÜM KALBİM SİZİNLE”

Projede üç sezondur etkin tek şekilde oyun alan popüler Şencan da, “Canım ekibim. Canım arkadaşlarım. Benim amaciyla de yolun sonu. Her şey amaciyla evvela Yılmaz hocama ardindan bütün arkadaşlarıma ekibe herkese çok teşekkür ederim. Çok şey öğrendim. tertemiz sezonda kalbim sizinle” paylaşımını yaptı.

8 OYUNCU dahada ÖNCE AYRILMIŞTI

13 Haziran 2021 sektör bugünü yayınlanan 89. bölümüyle sezon finali yapan BKM Mutfak Çok iyi Hareketler 2’de evvel ayrılık haberi Gürhan Altundaşar ile Cihan Talay’dan gelmişti. derhal peşinden Begüm Çağla Taşkın, Birsel Kılınçcı, Arzu Susantez, Sema Özkan, Didem Ruhi, naz Nur Hancı da yasamsal medya üzerinden ayrılık kararlarını hayranlarına duyurmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.