Çocuğuna cinsel istismara azmettirdiği iddia edilen Bulut Duman’dan ilk açıklama: Raporlarda böyle istismar tespit edilmedi-haberi

Şarkıcı Bulut Duman‘ın Kadıköy’deki adresinde A.Ü. adli bay ile 7 Kasım 2020’de cinsel birliktelik yaşadığı ve A.Ü.’nün ifadesine göre Duman’ın kendisine çocuğa cinsel istismarda bulunmasını azmettirdiği istikametindeki iddiası üstüne tahkikat başlatıldığı belirtildi. İddianamede iki yaşında olan mağdur çocuğun kuşkulu Bulut Duman’ın çocuğu olduğu vurgulandı.

HAPİS İSTEMİYLE DAVA AÇILDI

A.Ü.’nün ifadesine göre kuşkulu Bulut Duman’ın A.Ü.’ye “Bende tertemiz tek fetiş var” diyerek “Bu vaziyeti seninle yaşamak istiyorum” dediği öne sürüldü. A.Ü.’nin Duman’ın isteğini onay etmediği öne sürülen iddianamede, Duman’ın A.Ü.’ye “Ben Zati bebek gelişimciyim. Bebekler 15 aylıkken bunun benzeri tek vaziyeti anlamazlar” şeklinde konuştuğu argüman edildi.

İddianamede tutuksuz kuşkulu Duman’ın “Çocuğun cinsel istismarına azmettirme” suçundan 27 seneden az olmamak şartıyla mapus cezasına cezalandırılması istek edildi.

“SOSYAL HİZMETLER VE BİLİRKİŞİ RAPORLARINDA BİR İSTİSMAR YOK”

Hakkında çıkan haberlerin derhal peşinden Instagram hesabından paylaşım yapan Bulut Duman, “Ya çok rica ediyorum şu tanıdık gazetecilerinize haber yaptırıp gerçekmiş benzeri milleti kandırmayın. yasamsal hizmetler ve bilirkişi raporlarına göre tek istismar olmadığı, çocuğum da benden hiç tek vakit alınmadığı halde iğrenç haberler yapıyorsunuz” dedi.

“BABALIĞIM ile alakalı KİMSENİN AĞZINI AÇMAK HADDİ DEĞİL”

Kızıyla çok iyi anlaştığını ve onun çok mutluluk dolu olduğunu söyleyen Bulut Duman, sözlerine şöyle ayni ritimde devam etti: “Tüm yakın çevrem, arkadaşlarım, Arkadaşlarım ve tabiki beni takip edenler, kızımla mükemmel ve eşsiz tek baba-kız ilişkimiz olduğunu biliyorlar. Sokaktan geçenlerin dahi her daim övgüsüne mazhar olmuşumdur. Çok içten olarak söylüyorum, zerre keyfimiz kaçmıyor. Kimse de size ve yalan haberlerinize inanmıyor. Kızımı gören her biri onun zekası karşılığında şaşkınlığını gizleyemiyor. Akılalmaz mutluluk dolu tek bebek ve onla birlikte gurur duyuyorum. İş babalığım ile alakalı yetkinliğim ve babalığım noktasında kimsenin ağzını açmak haddi değil. Zati  ters halde en sade tek kuşku olsaydı, şu vakit evladımla tatilde olmazdık. Bu iftiraya müsterek var olan pisliklerden bazıları da karar evinde olmazdı ve dışarda olanların da hukuki zamani ayni ritimde devam etmekte olmazdı.”

Şarkıcı Bulut Duman'a çocuğuna cinsel istismara azmettirme suçundan dava açıldı

Şarkıcı Bulut Duman’a çocuğuna cinsel istismara azmettirme suçundan dava açıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.